Festiwal Literatury dla Dzieci – Palce lizać!

różne lokalizacje

piątek 03.12.2021 do niedziela 05.12.2021

Festiwal Literatury dla Dzieci - Palce lizać!

Zapraszamy w dniach 1–5 grudnia na krakowską edycję Festiwalu Literatury dla Dzieci! „Palce lizać!” – to tegoroczne hasło, które będzie nam towarzyszyć w Krakowie podczas spotkań, warsztatów, projekcji filmowych, wystaw oraz czytanek. Gala Nagrody im. Ferdynanda Wspaniałego odbędzie się 5 grudnia.

Będą z wami wasi ulubieni autorzy i autorki, będą ilustratorzy i ilustratorki i goście zagraniczni, a wśród nich najlepsi twórcy książki dziecięcej. Pełen program krakowskiej edycji jest dostępny na stronie fldd.pl.

Organizatorami wydarzenia są: Miasto Kraków, KBF, Kraków Miasto Literatury UNESCO, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Biblioteka Kraków oraz Fundacja Burza Mózgów