Festiwal dla Dzieci w Poznaniu

Data wydarzenia: piątek 17.06.2011

Festiwal dla Dzieci w Poznaniu

WSNHiD dzieciom jest festiwalem zorganizowanym z inicjatywy studentów Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. 17 czerwca w Auli Artis WSNHiD między godziną 16.00 a 18.00 dzieci z całego Poznania będą mogły uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach. Dla najmłodszych przygotowaliśmy pokaz żonglerki, sztuczki karciane oraz kącik małego chemika.


Ponadto będzie okazja podziwiać techniki karate i ich zastosowanie w walce w i samoobronie, przygotowane przez Akademię Sztuk Walki z Robertem Sworkiem.

Data: 17.06.2011
Godzina: 16.00-18.00
Miejsce: Aula Artis Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dzniennikarstwa, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

Studenci zaplanowali również zajęcia plastyczne – malowanie kredą, zabawa magicznymi drucikami z których powstają różne figurki, obrysowanie cieni oraz malowanie kisielem. Dodatkowo, najmłodsi będą mogli zagrać w xbox kineck oraz odbędą się interaktywne zabawy za pomocą video. Dla osób zainteresowanych muzyką przewidziane są warsztaty z gry na perkusji. Jednak to nie wszystko. Organizatorzy przewidzieli na koniec imprezy wyjazd na ściankę wspinaczkową.

Projekt jest wyjątkowy, gdyż nigdy wcześniej w Poznaniu młodzież akademicka nie organizowała takiego wydarzenia. Także forma zasługuję na szczególną uwagę. Ponad setka dzieci spędzi czas pod okiem studentów, bawiąc się w nietypowy sposób. Oby w naszym mieście było coraz więcej takich imprez. Dzieci i rodziców serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!


Program:

1. Kreatywne druciki – prace plastyczne z kolorowych, puchatych drucików,
2. Malowanie twarzy z wykorzystaniem farb,
3. Malowanie kredą – malowanie kredą odbędzie się przed wejściem na uczelnię
4. Malowanie kisielem – malowanie kisielem odbędzie się w FOYER Auli Artis WSNHID,
5. Salon fryzjerski dla dzieci – malowanie włosów,
6. Pokaz żonglerki,
7. Pokaz sztuczek magicznych,
8. Obrysowywanie cieni na ścianie,
9. Interaktywna zabawa przy użyciu technik video,
10. Xbox kinect,
11. Pokaz karate.