Festiwal Baniek Mydlanych w Katowicach!

Plac Sławika i Antalla, Katowice mapa

sobota 17.09.2016

Festiwal baniek mydlanych Katowice

Już w najbliższą sobotę w Katowicach zawita Bańkowy Wóz Bojowy – czyli wóz strażacki w barwach festiwalu, zatankowany płynem do puszczania baniek, ze zbudowaną na dachu platformą Dj’ską. Podczas festiwalu czekają na was liczne konkursy, animacje, strefy z darmowym płynem do ogromnych baniek mydlanych oraz strefy pokazowe!

Na początku potrzebujemy waszej pomocy! Zapraszajcie znajomych, aby było nas jak najwięcej 😀

Bańki Mydlane, masowo puszczane,
w całej Polsce, dobrze już znane,
znajdą ujście w każdy miejscu Polski,
przez miasta, miasteczka, gminy i wioski,
BAŃKOWY WÓZ BOJOWY pędzi baztroski,
Od plaży w Helu, po zamek Piasta,
puści bańki każdy: pan, dziecko, niewiasta.
Dołącz do naszej akcji, czym prędzej,
z każdym mieszkańcem- będzie nas więcej!

W każdym z nas drzemie dziecko? Chcielibyście przez moment poczuć się swobodnie? Wolni!? To bardzo łatwe!

Proste zasady:
Wystarczy przybyć w magiczne miejsce (Plac Sławika i Antalla), przynieść swój sprzęt do baniek mydlanych i rozpocząć zabawę.

My ze swojej strony przygotowaliśmy dla Was pulę darmowego płynu do ogromnych baniek mydlanych!
Koniecznie zaproście znajomych i rodzinę! Liczymy na Ciebie!

Do zobaczenia!!