Festival Giganci Sceny w Energylandii!

Park Rozrywki EnergyLandia mapa

sobota 16.07.2016

Festival Giganci Sceny

Bracia z Krzysztofem Cugowskim, Perfect, De Mono oraz Wilki, czyli Giganci Sceny RMF ponownie w Energylandii!

Wielkie Nazwiska i Wielkie Przeboje! Tak w skrócie można zobrazować kolejny już muzyczny event w Parku Rozrywki Energylandia! Mowa o Festiwalu Giganci Sceny RMF, podczas którego będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć prawdziwych tytanów polskiego przemysłu fonograficznego, których przeboje po dziś dzień nuci cała Polska! 16 lipca na scenie wystąpią: WILKI, PERFECT, DE MONO oraz zespół BRACIA z gościnnym udziałem KRZYSZTOFA CUGOWSKIEGO.

To wydarzenie muzyczne łączy pokolenia, dosłownie i w przenośni! Przeboje wymienionych zespołów do dziś usłyszeć można w wielu stacjach radiowych.

Bilety dostępne są na dedykowanej stronie www.bilety.energylandia.pl/giganci, kasach biletowych Parku Rozrywki Energylandia, Klubów ENERGY 2000 w Katowicach oraz Przytkowicach oraz salonach muzycznych EMPIK.

Kupując bilet na FESTIVAL GIGANCI SCENY RMF dostęp do wszystkich atrakcji Parku w czasie trwania koncertu jest darmowy!  Osoby zainteresowane biletami VIP dającymi dużo więcej udogodnień, w tym m.in. dostęp do Parku już od momentu otwarcia, w czasie trwania koncertów specjalnie wydzieloną strefę VIP z cateringiem oraz barkiem w cenie oraz wieloma innymi dodatkami, mogą je nabyć w cenie 400 złotych.

To nie koniec muzycznych wrażeń jakie czekają na gości w Energylandii! Oto  zestawienie planowany muzycznych festiwali w roku 2016:

30.07.2016 DISCO POLO FESTIVAL

13.08.2016 80’S SUPERSTARS FESTIVAL

20.08.2016 SUMMER FESTIVAL

27.08.2016 Kings Of Hardstyle Festival                    |

szczegóły na www.festival.energylandia.pl

Strona festiwalu: http://festival.energylandia.pl/gigancisceny2016/

Wydarzenie na facebook: www.fb.com/events/981875768540246/

 

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
enerylandia zator

Park Rozrywki EnergyLandia

ENERGYLANDIA to przede wszystkim największy Park Rozrywki w Polsce! Znajdujemy się w mieście Zator (Małopolska) w połowie drogi między Katowicami, a Krakowem. Od Wadowic czy Oświęcimia dzieli Nas niespełna 17 kilometrów. Nasi goście spędzają u …

Więcej

Adres:

al. 3 Maja 2
32-640 Zator,
woj. małopolskie


Kontakt:

http://www.energylandia.pl
facebook

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także