Ferie zimowe w MCK

Międzynarodowe Centrum Kultury mapa

poniedziałek 30.01.2023 do piątek 10.02.2023

Ferie zimowe w MCK

Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie zaprasza na warsztaty edukacyjne połączone z aktywnym zwiedzaniem aktualnej wystawy „Wędrujące obrazy. Małgorzata Mirga-Tas”.

Podczas zwiedzania ekspozycji uczestnicy staną się poszukiwaczami motywów dekoracyjnych, zdobiących prezentowane tkaniny. Będą one inspiracją do stworzenia własnej pracy plastycznej. Oferta skierowana jest do polskich oraz ukraińskich rodzin z dziećmi, a także do grup zorganizowanych.

Dodatkowo przez cały okres ferii zimowych osoby poniżej 26 roku życia mogą kupić bilet na wystawę w Galerii MCK w promocyjnej cenie 1 zł.

  • Dla polskich oraz ukraińskich rodzin z dziećmi MCK proponuje zajęcia tematyczne:

1 lutego o godzinie 12:30 – patchworkowe wizerunki

8 lutego o godzinie 12:30 – materiałowa genealogia

Udział w zajęciach bezpłatny. Brak konieczności rezerwacji miejsc.

  • Dla grup zorganizowanych (domy kultury, przedszkola, szkoły i inne placówki organizujące zajęcia dla dzieci w czasie ferii zimowych) oferujemy zajęcia na wybrany temat:

– patchworkowe wizerunki

– przywoływanie wspomnień

– materiałowa genealogia

Zajęcia odbywają się w przestrzeni ekspozycyjnej Galerii MCK oraz sali edukacyjnej,   dla grup liczących maksymalnie 25 osób. Koszt: 5 zł od uczestnika.

Warsztaty dla grup zorganizowanych prowadzone są od wtorku do piątku w godzinach 11:00- 16:00. Obowiązują zapisy. W tym celu prosimy o kontakt mailowy pod adresem: warsztaty@mck.krakow.pl co najmniej na tydzień przed planowanym terminem zajęć. W wiadomości prosimy o zawarcie następujących informacji: preferowana data i godzina zajęć, liczba i wiek uczestników, wybrany temat, instytucja i osoba odpowiedzialna za grupę wraz z danymi kontaktowymi.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: warsztaty@mck.krakow.pl lub numerem telefonu: 12 42 42 860.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie