Ferie zimowe w Hulakula

📅 środa 10.01.2018 do poniedziałek 22.01.2018
Zima w mieście 2018 Warszawa Hulakula

Ferie zimowe w Warszawie zaczynają się już 15 stycznia. Przed dziećmi dwa tygodnie laby, a przed rodzicami – wyzwanie, jak zapełnić najmłodszym wolny czas. Jeśli jeszcze nie macie gotowego planu atrakcji dla swoich pociech, koniecznie przyjrzyjcie się ofercie Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta. Ferie w Warszawie nie muszą oznaczać nudy.

Półkolonie – to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy spędzają ferie w mieście. W czasie, gdy rodzice pracują, wykwalifikowany personel zajmuje się pociechami, zapewniając im zabawę połączoną z zajęciami edukacyjnymi i sportowymi. Miejscem idealnym dla takich aktywności jest Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta.

W nowej siedzibie centrum, przy ul. Jagiellońskiej 82B, w czasie ferii na najmłodszych czeka cała masa atrakcji. W ramach pakietów półkolonii dzieci będą mogły korzystać między innymi z codziennej gry w kręgle i bilard pod okiem wykwalifikowanych trenerów, warsztatów plastycznych, placów zabaw czy wycieczek, w tym na lodowisko i górkę lodową na stadionie PGE Narodowy, a dla dzieci od 8. roku życia – na tor gokartowy.

Zajęcia w Hulakula zaczynają się już w poniedziałek 15 stycznia o godzinie 7:30. W ramach codziennej 10-godzinnej opieki zagwarantowany jest także posiłek – dwudaniowy obiad z deserem, także w wersjach bezglutenowej czy wegetariańskiej.

Organizatorzy półkolonii przygotowali pakiety tygodniowe, dzienne oraz obejmujące jedynie pół dnia.

Zimowe ferie w Hulakula – cennik i rabaty

Pakiet tygodniowy (10 godzin dziennie z obiadem i podwieczorkiem): 499,00 zł.

Pojedynczy dzień (10 godzin dziennie z obiadem i podwieczorkiem): 110,00 zł.

Pół dnia (do 6 godz. dziennie) z obiadem (odbiór dziecka do godz. 15.00): 80,00 zł.

10% rabatu dla rodzeństwa.

Cena obejmuje:

1. zajęcia na terenie Hulakula w godz. 7:30-18:00 pod okiem doświadczonej kadry
  2. zabawy na wewnętrznych placach zabaw i na świeżym powietrzu
  3. udział we wszystkich zajęciach i wycieczkach będących w planie danego turnusu w ramach programu edukacyjno-rozrywkowego
  4. codziennie wyżywienie: obiad dwudaniowy, podwieczorek oraz napoje (drugie śniadanie dzieci mogą przynieść z domu); możliwość zamówienia posiłków bezglutenowych i wegetariańskich
  5. ubezpieczenie.

Program edukacyjno-rozrywkowy:

1. warsztaty plastyczne
  2. zajęcia sportowe
  3. gokarty (dla dzieci od 8. roku życia)
  4. lodowisko i górka lodowa na Stadionie Narodowym
  5. wycieczki
  6. szkółka bowlingowa
  7. szkółka bilardowa
  8. kino.

Na półkolonie Hulakula zaprasza dzieci w wieku 5–13 lat. Zapisu można dokonywać telefonicznie pod nr. tel.: 22 18 28 009.

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta
Jagiellońska 82B