Ferie zimowe 2023 z Małym Inżynierem

Ferie zimowe 2023 z Małym Inżynierem

Stanisława Kulczyńskiego 8A
🗺 mapa
📅 poniedziałek 13.02.2023 do piątek 24.02.2023
Ferie zimowe 2023 z Małym Inżynierem
Zimowe ferie w Warszawie 2023 już wkrótce! To najwyższa pora, aby w naprawdę ciekawy sposób zagospodarować swojemu dziecku 14 dni wolnych od zajęć szkolnych. Jesteśmy pewni, że jest to czas, w którym wspólnie możemy wiele zdziałać! Razem z nami półkolonie zimowe staną się ulubionym okresem w roku każdego dziecka. Z ogromną radością wprowadzimy je w świat Małego Inżyniera, gdzie nauka i doskonała zabawa zawsze idą ze sobą w parze.

Zapewniamy:

  • super warsztaty naukowe w godzinach 9.00 – 16.00 (5 dni);
  • opiekę w godzinach 7.30 – 17.30;
  • wykwalifikowanych instruktorów;
  • II śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek;
  • nieograniczony dostęp do wody; 
  • materiały zajęciowe;
  • posiłki dostosowane do wymagań diety;
  • upominek Małego Inżyniera;
  • dyplom potwierdzający ukończenie danego poziomu kursu;
  • półkolonie prowadzone pod nadzorem Kuratorium Oświaty.

 

Więcej informacji i zapisy: https://www.malyinzynier.pl/ferie-zimowe-warszawa

Sprawdź też nasze intensywne kursy programowania online w czasie ferii zimowych: https://www.malyinzynier.pl/zajecia-online-terminy

 

W najbliższe ferie zapraszamy na warsztaty:

Robotyka Wynalazca Robotów – 8-12 lat

Na warsztatach mali inżynierowie tworzą roboty z zaawansowanego zestawu klocków Lego Mindstorms. Zajęcia mają charakter typowo praktyczny – uczestnicy konstruują, budują, programują i wprawiają w ruch skomplikowane maszyny – przy okazji poznając terminy techniczne jak przekładnia, moc. Zajęcia rozwijają kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne.

Pogromca Żywiołów – eksperymenty – 7-10 lat

Zostań prawdziwym Pogromcą Żywiołów. Fascynujące zajęcia pełne spektakularnych eksperymentów pomogą zgłębić tajniki wody, ziemi, ognia i powietrza. W przystępny, atrakcyjny dla dzieci sposób poruszamy zagadnienia związane z termodynamiką, ciśnieniem czy fizyką płynów. Półkolonie dostarczą odpowiedzi na wiele ciekawych pytań i poszerzą wiedzę dzieci o świecie, a nawet kosmosie. Kursanci dowiedzą się m.in. czy woda może płynąć pod górę, jak podpalić lód oraz jak zasiać chemiczny ogród.

Laboratorium Slime, Mikstur i Eliksirów – 7-12 lat

Zapraszamy do szalonego laboratorium Małego Inżyniera. Podczas warsztatów stworzymy własne wszystkim dobrze znane i lubiane Slime. Powstaną sprężyste, pieniące, rozciągliwe a nawet świecące w ciemności gluty. Oprócz slime również kolorowe, dymiące mikstury i eliksiry. Dobra zabawa gwarantowana.

Programowanie Minecraft – 8-12 lat

W czasie warsztatów uczestnicy zajęć będą mogli poznać podstawowe funkcje programistyczne, takie jak pętla, zmienne czy funkcję warunkowe. Wykorzystają napisane przez siebie programy do kreowania rzeczywistości w świecie Minecrafta. 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie