Ferie zimowe 2023 z Małym Inżynierem

Mały Inżynier, ul. Zagrodnicza 8a, Poznań mapa

czwartek 15.12.2022 do piątek 10.02.2023

750

Ferie zimowe z Małym Inżynierem

Zimowe ferie w Poznaniu 2023 już wkrótce!

To najwyższa pora, aby w naprawdę ciekawy sposób zagospodarować swojemu dziecku 14 dni wolnych od zajęć szkolnych. Jesteśmy pewni, że jest to czas, w którym wspólnie możemy wiele zdziałać! Razem z nami półkolonie zimowe staną się ulubionym okresem w roku każdego dziecka. Z ogromną radością wprowadzimy je w świat Małego Inżyniera, gdzie nauka i doskonała zabawa zawsze idą ze sobą w parze.

Zapewniamy:

  • super warsztaty naukowe w godzinach 9.00 – 16.00 (5 dni);
  • opiekę w godzinach 7.30 – 17.00;
  • wykwalifikowanych instruktorów;
  • II śniadanie, obiad, podwieczorek;
  • nieograniczony dostęp do wody; 
  • materiały zajęciowe;
  • posiłki dostosowane do wymagań diety;
  • upominek Małego Inżyniera;
  • dyplom potwierdzający ukończenie danego poziomu kursu;
  • półkolonie prowadzone pod nadzorem Kuratorium Oświaty.

Więcej informacji i zapisy: https://www.malyinzynier.pl/ferie-zimowe-poznan

Sprawdź też nasze intensywne kursy programowania online w czasie ferii zimowych: https://www.malyinzynier.pl/zajecia-online-terminy

W najbliższe ferie zapraszamy na warsztaty:

Robotyka Wynalazca Robotów – 8-12 lat (30 stycznia – 03 lutego 2023 r.)

Na warsztatach mali inżynierowie tworzą roboty z zaawansowanego zestawu klocków Lego Mindstorms. Zajęcia mają charakter typowo praktyczny – uczestnicy konstruują, budują, programują i wprawiają w ruch skomplikowane maszyny – przy okazji poznając terminy techniczne jak przekładnia, moc. Zajęcia rozwijają kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne.

Programowanie Python – 9-15 lat (30 stycznia – 03 lutego 2023 r.)

Python to jeden z najdynamiczniej rozwijających się języków programowania. Jego uniwersalność i łatwa składnia sprawiają, że stanowi doskonałe narzędzie, które pozwoli dziecku w wieku 9-15 lat zanurzyć się w niemal nieskończony świat tworzenia własnych skryptów i programów.

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Warsztaty skierowane są przede wszystkim do dzieci, które chcą rozwinąć swoje umiejętności nabyte przy pomocy innych aplikacji do nauki kodowania (np. Scratch) lub chcą od podstaw nauczyć się tworzenia skryptów za pomocą poleceń tekstowych w języku, który jest powszechnie wykorzystywany do programowania.

Laboratorium Slime, Mikstur i Eliksirów – 7-12 lat (06 – 10 lutego 2023 r.)

Zapraszamy do szalonego laboratorium Małego Inżyniera. Podczas warsztatów stworzymy własne wszystkim dobrze znane i lubiane Slime. Powstaną sprężyste, pieniące, rozciągliwe a nawet świecące w ciemności gluty. Oprócz slime również kolorowe, dymiące mikstury i eliksiry. Dobra zabawa gwarantowana.

Programowanie Minecraft – 8-12 lat (06 – 10 lutego 2023 r.)

W czasie warsztatów uczestnicy zajęć będą mogli poznać podstawowe funkcje programistyczne, takie jak pętla, zmienne czy funkcję warunkowe. Wykorzystują napisane przez siebie programy do kreowania rzeczywistości w świecie Minecrafta.

Kontakt
Mały Inżynier
ul. Zagrodnicza 8a
61-654 Poznań
tel. 790 511 311
email: poznan@malyinzynier.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Edukacyjne zajęcia dla dzieci Mały Inżynier

Mały Inżynier

Mały Inżynier organizuje wyjątkowe eventy i zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Specjalizuje się w warsztatach z zakresu nauk ścisłych, robotyki, elektroniki i programowania. Kładziemy nacisk przede wszystkim na praktyczny wymiar zajęć, umożliwiając dziecku samodzielne myślenie …

Więcej