Ferie zimowe 2021 – Półkolonie

Baby English Center (Retkinia, Centrum, Widzew) mapa

poniedziałek 04.01.2021 do piątek 15.01.2021

Ferie zimowe 2021 - Półkolonie

W tym roku nasze ferie zimowe są wyjątkowe, ponieważ są wypełnione atrakcjami, warsztatami po brzegi. Oprócz zajęć językowych na dzieci czekają codziennie spotkania z gośćmi, warsztaty tematyczne. Zaczarujemy zimę, będzie ciekawie, wesoło i bezpiecznie, zgodnie z reżimem sanitarnym. 

W naszej szkole każdy turnus półkolonii, ferii jest wyjątkowy i inny, dzięki czemu każde z dzieci znajdzie dla siebie zajęcia, które będą interesujące. Przygotowaliśmy aż 9 dni różnych tematycznie. Każdy dzień to inny temat i inne warsztaty. Każdego dnia aż 3 wyjątkowe warsztaty, a to oznacza, że podczas 9 dni mamy dla Waszych dzieci  27 warsztatów.

Na warsztaty, ferie zimowe zapraszamy dzieci w wieku 5-11 lat. Na dzieci czekają wykwalifikowani opiekunowie i animatorzy, którzy posiadają również kurs pierwszej pomocy, by każdy z Państwa i dzieci czuli się pod naszą opieką bezpiecznie. Półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty i zgodne z reżimem sanitarnym

Drogi Rodzicu, co teraz masz zrobić 🙂 Zapoznaj się z naszym grafikiem ferii, warsztatów i wybierz jeden, dwa dni półkolonii lub zapisz dziecko na cały turnus ferii, półkolonii i bądź spokojny o wypoczynek swojego dziecka.

Podczas 1 turnus ferii, półkolonii dla dzieci zapewniamy!

 • 2 posiłki dziennie (śniadanie + obiad) 
 • zajęcia językowe 
 • opieka w godzinach 8:00 – 16:00
 • wycieczki, wizyty gości specjalnych 
 • gry planszowe i multimedialne 
 • warsztaty tematyczne 
 • wykwalifikowana kadra 

Co ciekawego na Was czeka podczas ferii zimowych, półkolonii zimowych dla dzieci?

 

 • Turnus 1 (4,5,7,8 styczeń 2020) “Zostań Gwiazdą” 

 

4 styczeń – Świat muzyki

Zapraszamy do świata błyszczących dźwięków, rytmów i głośnej zabawy! Wraz z głównym gościem dnia Saksofonem wyruszymy w muzyczną zaczarowaną podróż do krainy lodu. Poznamy jego bliższych i dalszych kuzynów oraz rozpoczniemy karnawałową zabawę. Stworzymy samodzielnie instrumenty, dowiemy się czym jest Body Percussion oraz gdzie możemy spotkać muzykę. Nie zabraknie śpiewania,  muzykowania i mini koncertu na żywo. Na naszych zajęciach będzie głośno w najlepszym tego słowa znaczeniu!

5 styczeń – Świat teatru/kina

Chcesz zostać gwiazdą teatru lub kina? Zapraszamy na przyśpieszony kurs aktorski, na którym dowiesz się jakim niezwykłym instrumentem jest twoje ciało. Popracujemy nad dykcją i złamiemy niejeden język, zagramy skiśnięty jogurt i nauczymy się w jaki sposób zachowywać się w teatrze lub operze. Dowiemy się też czemu przed wejściem na scenę życzy się połamania nóg oraz jak zapanować nad stresem. 

7 styczeń – Świat mody

Wkrocz z nami w świat mody i zostań projektantem, modelem lub fotografem! W trakcie dnia mody, odbędziemy szkolenie fotograficzne, na którym poznamy różne rodzaje aparatów, dowiemy się dlaczego w fotografii tak ważne jest światło oraz jak powstają czarno-białe i kolorowe filmy. W skrócie jak zrobić dobre zdjęcie od wyboru tematu do stworzenia obrobionej odbitki. Tego dnia odbędzie się wyjątkowy pokaz mody z naszym udziałem, ale zanim to nastąpi, musimy nauczyć się chodzić po wybiegu, zaprojektować i oczywiście wykonać odpowiednie stroje.

8 styczeń – Świat YouTuba

Coraz częściej słyszymy, że dzieci chcą zostać youtuberami. Wychodząc naprzeciw dzieciom warsztaty z tworzenia w sieci poprowadzi osoba, która na co dzień tworzy swój kanał na youtubie. Staniemy się bardziej odważni i pewni siebie, aby móc w przyszłości podbić świat. Codzienna dawka języka angielskiego sprawi, że będziemy zdobywać widzów również poza granicami kraju. Poznamy ten świat “od kuchni” i zobaczą ile pracy trzeba włożyć, aby powstały treści wartościowe.  

 

 • Turnus 1 (11-15 styczeń 2020) “Odkryj świat” 

 

11 styczeń – Afryka

Plecaki spakowane? Nogi gotowe na długą wyprawę? Jeśli tak, to ruszamy w głąb afrykańskiego kontynentu! W trakcie tego pełnego przygód dnia, poznamy zwierzęta żyjące na sawannie i pustyni, odkryjemy niejedną wioskę plemienną i poznamy kulturę mieszkańców Afryki. Zagramy też na prawdziwych bębnach 🙂

12 styczeń – Kocham zwierzaki

Świat czterech łap, nieprzeciętnej ilości zębów i merdającego ogona zaprasza! Wyruszymy w przygodę, w której poznamy rasy zwierząt i ich supermoce. Dowiemy się kim jest pies asystujący, w jaki sposób uczą się zwierzęta i jak należy się nimi opiekować. Dodatkowo weźmiemy udział w zajęciach dogoterapii i poznamy certyfikowanego psa terapeutycznego!

13 styczeń – Majsterkowanie

Majsterkowanie to nic innego jak wykonywanie przydatnych robót lub napraw przy użyciu codziennych przedmiotów. Na tych zajęciach wykonamy karmniki dla ptaków czy nauczymy się władać igłą i nitką. Przy tego typu zadaniach, trzeba być rezolutnym i czasem szukać nowych pomysłów, dlatego też weźmiemy udział w treningu kreatywności. To idealne warsztaty dla wszystkich dzieci, które uwielbiają uczyć się nowych umiejętności.

14 styczeń – Kosmos

Kosmos jest ogromny i ciąglę się powiększa. Poznamy wszelkie galaktyki, a może nawet zatrzymamy jej odrobinę w słoiku i zabierzemy do domu?

Zbudujemy rakietę i wylecimy na niezwykłą planetę,którą sami stworzymy, by zapoznać się z jej mieszkańcami i być może zaprzyjaźnić.

Wszelkie tajniki kosmosu i wszystko co z nim związane nie będą już miały przed nami tajemnic. 

15 styczeń – Robotyka

Kto chce się pojawić w krainie klocków Lego i mieć najlepsze wspomnienia na świecie? 

Spełniamy marzenia i zaprosiliśmy klocki Lego do nas! 

Przeniesiemy się w świat, programowania, nauki i zabawy, aby stworzyć własne projekty. 

Uczymy dzieci, że aby powstała zabawka, to trzeba się nad tym naprawdę dużo napracować. 

Plan dnia ferii i warsztatów zimowych dla dzieci:

 • 8.00 – 8.30- zbiórka dzieci w BEC
 • 8.30 – 9:00 śniadanie
 • 9.00 – 10:30 – warsztaty tematyczne 1
 • 10:30 -11:00 – czas na swobodną zabawę dzieci
 • 11:00 – 12.30 – warsztaty tematyczne 2
 • 12:30 -13:00 – czas na swobodną zabawę dzieci
 • 13.00 – 14.00 – obiad i poobiedni relaks
 • 13.30 – 15.00 – warsztaty tematyczne 3
 • 15.00 – 16.00 – zabawy i gry planszowe, czas wolny, kreatywny dla dzieci – odbiór dzieci przez rodziców

Gdzie organizujemy nasze ferie zimowe – warsztaty dla dzieci, lokalizacje:

 • CENTRUM, ul. Strzelców Kaniowskich 69, tel.796-220-124 – centrum@babyenglishcenter.pl
 • RETKINIA, ul. Tomaszewicza 2, tel. 730-600-161 – retkinia@babyenglishcenter.pl
 • WIDZEW, ul. Sacharowa 63, tel. 730-014-701 – widze@babyenglishcenter.pl

Cennik ferii zimowych 

 • 600 zł – 5 dni 
 • 150 zł – pojedynczy dzień 
 • 480 zł – 4 dni (w przypadku I turnusu) 

Po dokonaniu zapisu wpłatę należy dokonać na nasze konto bankowe:

87 1090 2705 0000 0001 1941 7992 w tytule wpisując: imię i nazwisko + półkolonie.

Płatności dokonujemy w przeciągu 3 dni od momentu zapisania dziecka na zajęcia.

Szczegóły co do zapisów pod podanymi wyżej danymi kontaktowymi. 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Baby English Center logo

Baby English Center angielski i hiszpański dla dzieci

Baby English Center -  jesteśmy szkołą języka angielskiego i hiszpańskiego dla dzieci w Łodzi. Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci języka angielskiego licencjonowaną metodą Genki English a także słyniemy z nauczania dzieci języka hiszpańskiego licencjonowanymi metodami …

Więcej

Adres:

ul. Strzelców Kaniowskich 69, Łódź
ul. Tomaszewicza 2 blok 168, Łódź
ul. Sacharowa 63, Łódź


Kontakt:

601-420-888
info@babyenglishcenter.pl
https://babyenglishcenter.pl/
facebook