Ferie zimowe 2017 z Muzami – wolne miejsca na drugi tydzień ferii w Toruniu

Dom Muz ul. Okólna 169
📅 poniedziałek 06.02.2017 do piątek 10.02.2017
półkolonie zimowe 2017 w Toruniu
Dom Muz na Rudaku zaprasza dzieci w wieku od 7 do 13 lat na zajęcia w drugim tygodniu ferii. Codziennie od godziny 10:00 do 13:00 będą odbywać się kreatywne warsztaty plastyczne. Dzieci będą grać również w różnego rodzaju gry. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem tel. 56 654-84-56. Koszt to 100 zł za tydzień. Dom Muz zapewnia wszystkie materiały, poczęstunek, napoje i ubezpieczenie.

Ferie z Muzami

6-10.02.2017 r.

godz. 10:00-13:00

Cz. I  Toruńska panorama

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Pod okiem plastyka Zbigniewa Przybysza uczestnicy wspólnie namalują farbami akrylowymi sześciometrową panoramę miasta widzianą przez pryzmat znanych legend toruńskich. Będzie to praca zespołowa, a obraz zawiśnie w holu Domu Muz przy ul. Okólnej 169.

Cz. II Gry, gierki i rozgrywki

Uczestnicy zagrają w grę planszową XXXL, stworzą własne gry oraz wezmą udział w zajęciach plastycznych związanych z różnie rozumianym graniem. Będą ponadto rozwijać kreatywność oraz ćwiczyć spostrzegawczość i myślenie strategiczne poznając najciekawsze tytuły współczesnych gier dla dzieci i młodzieży.

Prowadzenie: Marta Siwicka