Ferie z Witrażem. Odwołane

Pracownia i Muzeum Witrażu, al. Krasińskiego 23 mapa

wtorek 05.01.2021

Specjalnie z myślą o wszystkich poszukujących kreatywnych sposobów spędzania czasu dla swoich dzieci przygotowaliśmy wyjątkową ofertę zajęć artystycznych. Już teraz chcemy zaprosić wszystkich na Ferie z Witrażem!

Ferie dwutygodniowy cykl warsztatów plastycznych dedykowanych dzieciom od 5 do 12 lat. Tematyka inspirowana jest naszym rzemiosłem, dodatkowo wejściówka obejmuje również zwiedzanie naszej pracowni pod okiem doświadczonego przewodnika.  Warsztaty będą odbywały się codziennie, od wtorku do piątku o godz. 10:00. Wszystkie wykonane ozdoby uczestnicy zabiorą ze sobą do domu. Forma zajęć zakłada, że uczestniczą w nich dzieci bez opiekunów, ale dla rodziców i dziadków również mamy coś szczególnego – dodatkowe zwiedzanie o 10:30!

W Muzeum Witrażu wierzymy, że rozwijanie umiejętności manualnych może być nie tylko zabawą, ale też wyjątkowo ważnym elementem rozwoju każdego człowieka, dlatego nasze zajęcia opracowane są tak, żeby pobudzać kreatywność i uczyć nowych umiejętności.

Harmonogram zajęć już niedługo!

*Pracownia i Muzeum Witrażu dokłada wszelkich starań do zachowania reżimu sanitarnego i jednocześnie rezerwuje sobie prawo do odwołania wydarzenia w związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Ferie z Witrażem. Odwołane

Pracownia i Muzeum Witrażu

Pracownia i Muzeum Witrażu to wyjątkowa instytucja na polskim i światowym rynku kulturalnym.

Jest efektem nowatorskiej koncepcji - mieści w swoich wnętrzach zarówno działającą od ponad stu lat roku pracownię witrażu, w której artyści …

Więcej

Adres:

al. Krasińskiego 23, 31-111 Kraków

Kontakt:

+48 512 937 979
info@muzeumwitrazu.pl https://
http://muzeumwitrazu.pl