Ferie z Teatrem Polskim we Wrocławiu -spektakl pt. Błękitny Pies online 14 i 15 stycznia

czwartek 14.01.2021 do piątek 15.01.2021

5

Teatr jak płatek śniegu, na wyciągnięcie ręki…

Zapraszamy serdecznie dzieci wraz z rodzicami do obejrzenia spektaklu „Błękitny Pies” w reż. Agaty Skowrońskiej.

Chcemy Wam podarować to przedstawienie na czas ferii w wersji online (retransmisja spektaklu online) i zaprosić do spędzenia czasu z naszym teatrem wprost z fotela,

wygodnej poduchy czy miękkiego, jak puszysty śnieg, dywanu. Przygotujcie zatem aromatyczną ciepłą herbatę, otulcie w ciepły koc i zaśpiewajcie razem z nami song Błękitnego Psa. Zachęcamy do oglądania całą rodzinę – Dużych i Małych. Ten familijny spektakl wzruszy zarówno rodziców jak i dzieci, ponieważ jego przesłanie ma uniwersalny charakter.

Jest przewodnikiem po świecie emocji, pokazuje jak akceptować i rozwiązywać najtrudniejsze problemy, porusza trudne tematy, takie jak choroba i umieranie, których w rozmowach najczęściej unikamy. Spektakl jest rozedrgany kolorami i rozśpiewany od początku do końca, każdy z bohaterów prezentuje swój song, a pieśń Błękitnego Psa o wierze, miłości i akceptacji samego siebie, jest mottem przewodnim dla wszystkich bohaterów. Może stanie się także Twoim?

Bądźcie razem z nami online 14 i 15 stycznia o godz. 12:00. Bajeczna forma wizualna oraz muzyczny rozmach spektaklu na pewno Was zachwycą.

Spektakl rekomendowany dla dzieci 4+

14 stycznia (czwartek) i 15 stycznia (piątek) 2021 r. o godz. 12:00

Czas trwania spektaklu: 60 minut (bez przerwy)

bilety w cenie 5,00 zł można nabyć poprzez naszą stronę: https://www.teatrpolski.wroc.pl/repertuar/ link do wydarzenia: https://live.teatrpolski.wroc.pl/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr