UD

Ferie z Polskim Radiem Dzieciom

📅 poniedziałek 17.01.2022 do niedziela 30.01.2022
Ferie z Polskim Radiem Dzieciom
Polskie Radio Dzieciom przygotowało na czas ferii 2022 specjalną ofertę skierowaną do dzieci oraz rodziców. Już od poniedziałku 17 stycznia na antenie stacji przegląd najciekawszych wydarzeń z poszczególnych województw, propozycje aktywności zimowych oraz wiele atrakcji dla najmłodszych.

Od poniedziałku do piątku przez najbliższe 6 tygodni w „Poranku w Polskim Radiu Dzieciom” (godz. 9.15) oraz w „Popołudniku w Polskim Radiu Dzieciom” (godz. 16.15) prezentowane będą przeglądy wydarzeń, warsztatów i propozycje wszelkich aktywności przygotowanych dla dzieci na czas ferii w poszczególnych województwach. W „Strefie Rodzica” dziennikarze stacji podpowiedzą, jak zorganizować dziecku ferie wypełnione interesującymi dla niego aktywnościami oraz jak zadbać o jego zdrowie i bezpieczeństwo w tym szczególnym czasie.

Uwielbiani przez dzieci bohaterowie Polskiego Radia Dzieciom: Filip i Leopold, Miś Michaś, Smok Adaś, Kulfon i Monika oraz Magister Sprężynka i Pascal Kaczorowski pojawią się w czasie ferii na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia w „Czterech Porach Roku“, gdzie na najmłodszych słuchaczy czekać będą zagadki z niespodziankami.
Polskie Radio Dzieciom zaprasza również do korzystania z bogatej oferty podcastowej anteny, w której dostępne są cieszące się dużym zainteresowaniem propozycje dla najmłodszych: „Bajki opowiadane przez dzieci” oraz „Opowieści ludów świata”, jak również podcasty podróżnicze czy poradnikowe dla rodziców.

Wszystkie podcasty Polskiego Radia Dzieciom są dostępne na stronie podcasty.polskieradio.pl

702 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent