Ferie z Małym Inżynierem

📅 niedziela 01.12.2019 do sobota 18.01.2020
Ferie zimowe z Małym Inżynierem
Naukowe Ferie z Małym Inżynierem

Zimowe ferie w Warszawie 2020 już wkrótce! To najwyższa pora, aby w naprawdę ciekawy sposób zagospodarować swojemu dziecku 14 dni wolnych od zajęć szkolnych. Jesteśmy pewni, że jest to czas, w którym wspólnie możemy wiele zdziałać! Razem z nami półkolonie zimowe staną się ulubionym okresem w roku każdego dziecka. Z ogromną radością wprowadzimy je w świat Małego Inżyniera, gdzie nauka i doskonała zabawa zawsze idą ze sobą w parze.

W najbliższe ferie zapraszamy na warsztaty:

miasto dzieci ferie robotyka programowanie

Programowanie Minecraft – 8-12 lat

W czasie warsztatów uczestnicy zajęć będą mogli poznać podstawowe funkcje programistyczne, takie jak pętla, zmienne czy funkcję warunkowe. Wykorzystają napisane przez siebie programy do kreowania rzeczywistości w świecie Maincrafta.

Termin: 17-21 luty 2020 r.

Robotyka Lego Mindstroms – 8-15 lat

Na warsztatach mali inżynierowie tworzą roboty z zaawansowanego zestawu klocków Lego Mindstorms. Zajęcia mają charakter typowo praktyczny – uczestnicy konstruują, budują, programują i wprawiają w ruch skomplikowane maszyny – przy okazji poznając terminy techniczne jak przekładnia, moc. Zajęcia rozwijają kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne.

Termin: 10-14 luty 2020 r.

miasto dzieci ferie slime elektronika

Slime, Mikstury i Eliksiry – NOWOSĆ !!!! – 7-12 lat

Zapraszamy do szalonego laboratorium Małego Inżyniera. Podczas warsztatów stworzymy własne wszystkim dobrze znane i lubiane Slime. Powstaną sprężyste, pieniące, rozciągliwe a nawet pierdzące gluty. Oprócz slime również kolorowe, dymiące mikstury i eliksiry. Dobra zabawa gwarantowana.

Termin: 10-14 luty, 17-21 luty 2020 r.

Eksperymenty Pogromca Żywiołów – 7-12 lat

Pogromca żywiołów – weźmiemy pod lupę: wodę, powietrze, ziemię i ogień. Każdego dnia uczestnicy poszerzą wiedzę na temat otaczającego ich świata, a nawet kosmosu! Czy woda może płynąć do góry? Jak zrobić wybuchające bańki? Co jest w stanie unieść ditlenek węgla? Czy można zasiać chemiczny ogród? Na te pytania odpowiemy wykonując żywiołowe eksperymenty!

Termin: 17-21 luty 2020 r.

Elektronika Analogowa i Cyfrowa Arduino – 9-15 lat

Warsztaty z elektroniki to propozycja dla nastolatków, którzy chcą spróbować swoich sił w fascynującym świecie elektroniki. Podczas warsztatów omówimy wszystkie pojęcia związane z elektroniką, pokażemy jak prawidłowo posługiwać się narzędziami elektroników. Zlutujemy m.in. alarm do sekretnej szuflady, zaprogramujemy układy Arduino.

Termin: 10-14 luty 2020 r.

Cena promocyjna: 600 zł (do 22 grudnia 2019)

Zapewniamy:

• zajęcia od poniedziałku do piątku (9:00 – 16:00)
  • opiekę nad dziećmi w godzinach 8:00 – 17:00 (możliwa dodatkowa świetlica)
  • opiekę wykwalifikowanych instruktorów
  • pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, dostęp do ciepłych i zimnych napojów)
  • materiały dydaktyczne
  • upominek Małego Inżyniera

Lokalizacja:

• Mały Inżynier, ul. Kulczyńskiego 8a – Ursynów
  • Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75- Ochota

Zapraszamy do zapisów poprzez stronę internetową lub telefonicznie:

Biuro obsługi klienta czynne w godzinach 9.00-17.00.