Ferie w Ośrodku Kultury Kraków Nowa Huta

Ferie w Ośrodku Kultury Kraków Nowa Huta

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
🗺 mapa
📅 poniedziałek 17.01.2022 do piątek 28.01.2022
Ferie w Ośrodku Kultury Kraków - Nowa Huta
W zbliżające się ferie zimowe Ośrodek Kultury Kraków – Nowa Huta proponuje młodszym mieszkańcom Krakowa mnóstwo interesujących i multidyscyplinarnych zajęć. Jeżeli ciągle szukacie pomysłu na spędzenie przez Wasze pociechy wolnych od szkoły dni – koniecznie sprawdźcie ofertę dwunastu Klubów tego nowohuckiego Ośrodka Kultury. 

W pierwszym tygodniu ferii Klub Aneks i Klub Herkules proponują wyjazd do Murzasichla, w drugim stacjonarnie – kreatywne warsztaty zimowe, gry i zabawy na śniegu. Klub 303 tej zimy stawia na pobudzenie zmysłów i dużą dawkę magii – w programie ferii znajdziemy pokazy magii, wyjścia do Centrum Nauki i Zmysłów oraz kina. W Klubie Dukat dzieciaki będą mogły wziąć udział w warsztatach literackich, instrumentalno-wokalnych lub plastycznych. Klub Krzesławice zaprasza m.in. na jazdę na wrotkach oraz warsztaty filmowe. Najwięcej ruchu czeka dzieciaki z Klubem Jedność, bo w planach są zajęcia na ściance wspinaczkowej, wyjście do muzeum iluzji, gier, na paintball i do labiryntu luster. W Klubie Jędruś będzie można uczestniczyć w warsztatach o zwierzętach i zjawiskach atmosferycznych. Na lodowisko, do parku trampolin i do Muzeum Archeologicznego wybiera się Klub Karino, a w Klubie Krzesławice warto wziąć udział w przygotowanych warsztatach artystycznych, ruchowych i plastycznych. W Klubie Mirage dzieciaki będą mogły spróbować swoich sił w warsztatach garncarskich, pokazach chemicznych i zwiedzić Tauron Arenę. Do Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha oraz na dzień z Harrym Potterem można się wybrać do Klubu Pod Kasztanami, w Klubie Zakole odbędą się warsztaty cyrkowe i zabawy zapachowe, a w Klubie Zgody warsztaty sensoryczno-artystyczne, warsztaty tworzenia strojów karnawałowych i pokaz mody. Poza tym w każdym Klubie na dzieci czekają gry, zabawy ruchowe i mnóstwo śmiechu. Dodatkowo planowane są także zajęcia edukacyjne ze Strażą Miejską.

To tylko część przygotowanych atrakcji, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat ferii dostępnymi na facebookowych fanpage’ach klubowych oraz w aktualnościach na stronie www.krakownh.pl.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie