Ferie w MDK Gliwice

Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach, ul. Barlickiego 3 mapa

poniedziałek 11.02.2019 do piątek 22.02.2019

Ferie w MDK Gliwice

Ferie zimowe tuż, tuż… MDK w Gliwicach jak co roku przygotowało bogatą ofertę na czas ferii zimowych w naszym mieście, skierowaną do gliwickich dzieci. Podobnie jak w ubiegłych latach dzieci w MDK, będą mogły liczyć na dobrze zorganizowany i spożytkowany czas; tematyczne zajęcia warsztatowe, atrakcyjne wycieczki, seanse filmowe w kinie, zajęcia edukacyjne „Bezpieczni zimą w mieście” to tylko cześć atrakcji. Podczas obu feryjnych tygodni odbywać się u nas będą zajęcia poranne. W godzinach od 7.45 do 15.45 uczestnicy będą mieli możliwość poznania niemal wszystkich kół działających w MDK.

Atrakcyjność zajęć w MDK, w trakcie ferii co roku potwierdza w ekspresowym tempie kurcząca się lista wolnych miejsc. Profesjonalna kadra nauczycieli, doświadczenie i dobrze przygotowane pracownie tematyczne niewątpliwie są tutaj mocnym atutem.
Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę: www.mdk.gliwice.pl
Serdecznie zapraszamy!
Zespół pracowników MDK.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Ferie w MDK Gliwice

Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach

Zapraszamy na zajęcia dzieci i młodzież- tych, którzy chcą tworzyć i niebanalnie spędzać wolny czas! koła artystyczne: plastyczne   graficzne   fotograficzne   taneczne   tańca nowoczesnego   wokalno – taneczne   wokalne   chóralne   teatralne   teatr lalek   śląski teatr obrzędowy    instrumentalne   instrumentalno – wokalne   …

Więcej

Adres:

ul. Barlickiego 3
44-100 Gliwice


Kontakt:

32 232 69 54, 32 232 93 18
mdk@mdk.gliwice.pl
http://www.mdk.gliwice.pl