Ferie w KICE

Kino Kika, ul. Krasickiego 18 mapa

poniedziałek 12.02.2018 do piątek 23.02.2018

Ferie w KICE

Kino KIKA zaprasza na pokazy dla młodych Widzów. Od poniedziałku do piątku o 11:00 i 13:30 czekać będą na Was ciekawe pozycje filmowe oraz słodki poczęstunek.

12-23 lutego 2018

W programie:
Sala KIKA

12-15 lutego (poniedziałek- czwartek)
11:00 TEDI I MAPA SKARBÓW

16 lutego (piątek)
10:00 PADDINGTON 2 
14:00 PADDINGTON 2

19-22 lutego (poniedziałek- czwartek)
11:00 PADDINGTON 2 

23 lutego (piątek)
11:00 TRAKTOREK FLOREK 

Sala PUFA
12 lutego (poniedziałek)
13:30 MAŁPIA AFERA 

13 lutego (wtorek)
13:30 TRAKTOREK FLOREK

14 lutego (środa)
13:30 MIŚ BAMSE I CÓRKA WIEDŹMY 

15 lutego (czwartek)
13:30 ZIMOWE PRZYGODY JILL I JOY 

16 lutego (piątek)
13:30 NIEDOPARKI

19 lutego (poniedziałek)
13:30 TRAKTOREK FLOREK

20 lutego (wtorek)
13:30 NIEDOPARKI 

21 lutego (środa)
13:30 MAŁPIA AFERA

22 lutego (czwartek)
13:30 MIŚ BAMSE I CÓRKA WIEDŹMY

23 lutego (piątek)
13:30 MIŚ BAMSE I CÓRKA WIEDŹMY

Bilety:
Filmy PADDINGTON 2 oraz TEDI I MAPA SKARBÓW – wg aktualnego cennika kina
Pozostałe filmy 12 zł (kasa), 11 zł (internet)

O FILMACH

MIŚ BAMSE I CÓRKA WIEDŹMY | Bamse och häxans dotter
reż. Christian Ryltenius, Maria Blom, Szwecja 2016, 65’
Zły Krezus znajduje złoto w tamie bobrów. Postanawia je wykraść, ale najpierw musi unieszkodliwić niedźwiedzia Bamse. Wysyła więc córkę czarownicy Lovę, aby zaczarowała misia. W tym czasie Krezus planuje zburzyć tamę bobrów i ukraść zgromadzony tam skarb. Bamse i przyjaciele muszą współpracować, aby powstrzymać chciwego Krezusa i nie dopuścić do zalania wioski. 

TEDI I MAPA SKARBÓW | Tadeo Jones 2. El secreto del Rey Midas, reż. Enrique Gato, Hiszpania 2017, 86’
Tedi Jones udaje się do Los Angeles, by zapoznać się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto. 

MAŁPIA AFERA | Apenstreken, reż. Johan Nijenhuis, Holandia 2015, 87’
Ciekawy świata Wim mieszka w sierocińcu, ma 10 lat i od dawna powinien chodzić do szkoły. Okrutna właścicielka domu sierot zmusza podopiecznych do pracy w fabryce. Rezolutny chłopiec podejmuje odważny krok i ucieka. Towarzyszy mu nietypowy przyjaciel – mała małpka, która dzięki figlom i sztuczkom rozwesela chłopca. Wim podczas ucieczki poznaje rówieśniczkę Jet i ukrywa się w gospodarstwie jej rodziców. Tak rozpoczyna się emocjonująca przygoda, pełna zwrotów akcji i nowych przyjaźni. Czy chłopcu uda się umknąć przed budzącą strach właścicielką sierocińca i odmienić swój los?

NIEDOPARKI | Lichožrouti, reż. Galina Miklinová, Czechy/Słowacja/Chorwacja 2016, 83’
Niedoparki są niewielkimi stworzeniami zamieszkującymi wszystkie ludzkie mieszkania – również Twoje. Żywią się skarpetami, ale wybierają jedynie te z naturalnych włókien, a poza tym zabierają zawsze tylko jedną skarpetę z pary – taką mają zasadę. Ponadto, przytrafiają im się liczne perypetie, takie jak wojny skarpetkowych gangów czy okupy – w ich świecie z pewnością nie ma miejsca na nudę!

ZIMOWE PRZYGODY JILL I JOY | Onnelinj a Annelin talvin, reż. Saara Cantell, Finlandia 2015, 81’
Święta coraz bliżej. Jill i Joy goszczą u siebie państwa Malutkich. Najmniejsza rodzina na świecie straciła dom przez dużych. Dziewczynki oferują im pobyt w domku dla lalek. Przynajmniej do przyjazdu pani Róży. Tak, tej samej, która kiedyś zaprojektowała dom dla dziewczynek. Ona na pewno zaradzi coś na kłopoty mieszkaniowe Malutkich. Jednak w oczekiwaniu na świąteczną wizytę pani Róży Malutcy mają kolejne kłopoty. I znów przez dużych! Sąsiadka dziewczynek – Adela – chce ich złapać i sprzedać do gabinetu osobliwości. Czy Jill i Joy staną w obronie nowych przyjaciół? 

PADDINGTON 2 | Paddington 2, reż. Paul King, Wlk. Brytania /Francja 2017, 103’
Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?! 

TRAKTOREK FLOREK | Gråtass – gøy på landet!, reż. Peter Hamdahl Næss, Norwegia 2016, 78’
Czy przyjaźń między dzieckiem, dorosłym, traktorem a kozą jest możliwa? Oczywiście, że tak! Szczególnie gdy chodzi o wspólną sprawę, którą jest dobro farmy i honor jej gospodarza. Traktorek Florek to opowieść nie tylko o tym, że na wsi nie ma nudy i jest to genialne miejsce na spędzenie wakacji, ale również o solidarności, współpracy oraz wzajemnej trosce. Dynamiczna i zabawna opowieść – na tle sielskiego krajobrazu – nie pozwalająca przestać się śmiać.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

ul. Ignacego Krasickiego 18
30-503 Kraków


Kontakt:

12 2964152
kasa@kinokika.pl
http://www.kinokika.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:bajkafilmzima