Ferie w Centrum Kultury w Lublinie

📅 poniedziałek 16.01.2017 do niedziela 29.01.2017
ferie w Lublinie
  • Festiwal Gier Planszowych i Karcianych Board Mania – 14 – 29 stycznia
    Cieszący się dużym powodzeniem i dynamicznie rozwijający się Festiwal Gier Planszowych i Karcianych już po raz czwarty zagości w Centrum Kultury. Oprócz tematycznych weekendów, 48- godzinnego maratonu gier planszowych i turnieju, w ciągu tygodnia zapraszamy do korzystania z wypożyczalni gier planszowych. Nowością będzie przygotowana we współpracy z Fundacją Trach strefa dla dzieci.
  • Ferie z sensem
    Specjalna propozycja Pracowni Sztuczka dla rodziców, którzy szukają alternatywy dla opieki nad dziećmi w wieku 7-12 lat na czas ferii. Autorski, opracowany i prowadzony przez kompetentną kadrę opiekunów program rozbudzi w dzieciach kreatywność, umiejętność pracy w grupie, świadomość nowych mediów czy muzykalność, a przede wszystkim wzmocni poczucie własnej wartości. Oferujemy opiekę nad dziećmi przez 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu.
  • Karuzela Sztuki – Mapy
    Z początkiem roku Karuzela sztuki wiruje w stronę odległych lądów. Zabierzemy was w niecodzienną podróż. Zobaczycie gejzery w Islandii, karawany na egipskiej pustyni i miasta Majów w Meksyku.
    15, 17, 19 stycznia/ opłata: 5 zł / zapisy : kasa Centrum Kultury
  • Filmowe Ferie ze Sztuczką
    Zapraszamy do Sali Kinowej na seanse kina familijnego. Zobaczymy zarówno animacje, jak i filmy fabularne. Opisy poszczególnych filmów znajdują się w sekcji Wydarzenia naszej strony internetowej.
    16-20 stycznia, 23-27 stycznia; bilet: 5 zł
  • Artelandia
    Zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 4-6 lat, podczas których mali uczestnicy poprzez wspólną zabawę poznają podstawowe zasady muzyki oraz odkryją nowe dźwięki i instrumenty.
    17, 24 stycznia / wstęp wolny / zapisy : edukacja@ck.lublin.pl lub 81 466 61 51
  • Czytelnia Dramatu Dzieciom: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
    Zapraszamy na performatywne czytanie jednej z najciekawszych pozycji we współczesnej dramaturgii dla dzieci. Czytana sztuka stanie się punktem wyjścia dla niecodziennych warsztatów twórczych.
    25 stycznia / czytanie: wstęp wolny / opłata za warsztaty: 5 zł /  zapisy: kasa Centrum Kultury

Szczegółowe informacje o wydarzeniach, zapisach i opłatach, opisy poszczególnych filmów w ramach Filmowych Ferii znajdują się w sekcji Wydarzenia

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

ul. Peowiaków 12

sekretariat@ck.lublin.pl