Ferie 2022 – warsztaty dla dzieci i młodzieży

MaluMika mapa

poniedziałek 06.12.2021 do poniedziałek 20.12.2021

80

Ferie 2022 - Warsztaty Malowania Ceramiki

Ferie zimowe 2022 w MaluMice zapowiadają się bardzo ciekawie i kreatywnie. Przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci i młodzieży warsztaty lepienia z gliny i malowania ceramiki.

Jak będą wyglądały warsztaty?

Na początku każdych warsztatów będzie wprowadzenie do danego tematu i objaśnienie technik. Uczestnicy wybiorą formy i zrobią projekty. Następnie projekty będą nanoszone na ceramikę przy pomocy różnych technik i narzędzi. Młodzi artyści cały czas będą pracować pod okiem wykwalifikowanej opieki. Dodatkowo na uczestników będą czekały woda  i owoce gdyby potrzebowali paliwa do dalszego tworzenia 

Po kilku dniach wypalona ceramika będzie gotowa do odbioru.

.

Poniedziałek – piątek

10:00-12.00 sugerowany wiek 6-10 lat

12:30-14.30 sugerowany wiek 11-14 lat

.

31.01 Galaktykanauczymy się malować galaktykę, popularny motyw często łączony nie tylko z planetami. Jako podstawowe narzędzie będziemy używać gąbek oraz wykałaczek do stworzenia gwiazd. 

01.02 Harry Potter – postaramy się odtworzyć atmosferę szkockiego zamku i uwiecznić na ceramice ulubione postacie lub przedmioty, dzieląc się najciekawszymi scenami z filmu.

02.02 Warsztaty lepienia z gliny – nauczymy się podstaw lepienia z gliny i każdy uczestnik ulepi co bedzie chcial. Po wyschnięciu i wypaleniu gliny, uczestnicy wrócą do MaluMiki w dowolnym terminie, aby pomalować swoje dzieła. Koszt malowania jest wliczony w cenę warsztatów. 

03.02 Lego i Minecraft – klocki Lego i gra Minecraft to krainy niekończącej się kreatywności. Możemy namalować na ceramice każdy świat Lego, od Lego City, przez Lego Friends do Lego Architekt. A może postacie z filmów Lego i gry Minecraft?

04.02 Krasnoludki i Bajkowe postacie – wiadomo, że Wrocław to miasto krasnali. Na warsztatach postaramy się odtworzyć ulubionego krasnala, którego widzieliśmy na ulicy lub zainspirujemy się krasnalami lub innymi stworkami z bajek. 

07.02 Warsztaty lepienia z gliny – nauczymy się podstaw lepienia z gliny i każdy uczestnik ulepi co bedzie chcial. Po wyschnięciu i wypaleniu gliny, uczestnicy wrócą do MaluMiki w dowolnym terminie, aby pomalować swoje dzieła. Koszt malowania jest wliczony w cenę warsztatów.

08.02 Zachód słońca i Nocny krajobraz – nauczymy się techniki malowania zachodu słońca lub nieba po zachodzie, kiedy przybiera wszystkie odcienie niebieskiego. Na pomalowanym tle powstaną czarne sylwetki np. drzewa lub zwierzęta.

09.02 Znani artyści: Picasso, Van Gogh, Pollock – opowiemy kilka faktów z życia i osiągnięć tych artystów, pokażemy kilka dzieł, a potem uczestnicy zdecydują, którym artystą chcą się zainspirować.

10.02 Anime, Studio Ghibli, Bazgroły Kawaii – podczas tego spotkania zagłębimy się w japońskie sztuki animacji, z których każdy wybierze coś dla siebie.

11.02 Podwodne i morskie opowieści – rafa koralowa, egzotyczne rybki i koniki morskie, czy może Posejdon i Aquaman – to pod wodą. Na wodzie możemy spotkać piratów – wybór będzie należał do młodych artystów. Dobierzemy odpowiednią technikę tak, aby morski świat został jak najlepiej uwieczniony na ceramicznej formie.

.

Co dzieci będą mogły malować?

Jedną większą formę lub dwie mniejsze. 

.

Dodatkowo – każdy mały artysta dostanie kupon zniżkowy do wykorzystania przy wizycie z rodziną (-10% rabatu).

.

Ile to kosztuje?

Warto zrobić rezerwację na kilka warsztatów od razu – jest w czym wybierać!

80 zł w pakiecie min.3 spotkania,

85 zł w pakiecie 2 spotkania,

95 zł za pojedyncze wejście

Będziecie we Wrocławiu tylko kilka dni?

Nie ma problemu. Po wypaleniu wyślemy ceramikę kurierem. Koszt przesyłki na adres w Polsce to około 20zł, płatne po warsztatach lub przelewem.

.

Limit miejsc: 12. Zajęcia odbędą się przy grupie min 5 dzieci.

Zapraszamy do zapisów w studio, mailowo kontakt@malumika.pl lub telefonicznie 728401209

.

UWAGA: Rezerwacja miejsca: 30zł zaliczki za każde spotkanie, płatne gotówką lub przelewem na konto:

MB Data Sp. z o.o.

39 1020 5242 0000 2702 0344 1755

Tytuł przelewu: (imię dziecka), rezerwacja (data, godzina i nazwa warsztatu)

Kwota zaliczki będzie odejmowana od ceny warsztatu. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i wymagane wcześniejsze przygotowanie materiałów dla uczestników zaliczka przepada w wypadku nie pojawienia się na zajęciach lub odwołania udziału w terminie krótszym niż 24h przed zajęciami. Jeżeli nie możesz wziąć udziału w warsztatach skontaktuj się z nami co najmniej jeden dzień przed zajęciami. Istnieje możliwość zmiany rezerwacji na kolejny wolny termin.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
malumika logo

MaluMika

MaluMika to pierwsza i najlepiej wyposażona pracownia samodzielnego malowania ceramiki we Wrocławiu.

Co możesz u nas zrobić? Pomalować kubek, talerz i wiele innych form ceramicznych. Mamy ponad 100 form do wyboru, wiele …

Więcej

Adres:

Jagiełły 3/5
50-201 Wrocław


Kontakt:

728 401 209
kontakt@malumika.pl
http://malumika.pl
facebook
instagram

ZOBACZ TAKŻE:półkoloniewarsztaty