FERIE 2018 w Robotowie: półkolonie! Ostatnie miejsca

ROBOTOWO, ul. Armii Krajowej 12 mapa

poniedziałek 19.02.2018

690 zł

Warsztaty Wprowadzające z Robotowem

Co robić zimą w  mieście? Jak w ciekawy sposób zagospodarować okres odpoczynku od przedszkola i szkoły? Zapisz dziecko do Robotowa! Bez dalekiej podróży gwarantujemy atrakcje, aktywizujące intelekt.

Warsztaty w Ferie to tydzień (pon.-pt.) zajęć z robotami, podczas których uczestnicy przechodzą kolejno poziomy A, B oraz C lub Warsztaty Mistrzów. Doskonalą swoje umiejętności techniczne,
a przede wszystkim wyśmienicie się bawią.

Warsztaty A+B+C– to 36 godzin zajęć (5 dni), w formie półkolonii, podczas których uczestnicy realizują 3 poziomy zaawansowania (podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany), budując i programując zestawy Lego WeDo (młodsi) oraz Mindstorms NXT i EV3 (starsi). Zajęcia są skierowane dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z robotyką.

Podczas ferii Warsztaty A+B+C odbywają się w dwóch terminach  do wyboru:
12-16 lutego
(pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
19-23 lutego (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15

Warsztaty Mistrzów– w formie 36 godzin zajęć (5 dni)- półkolonii, podczas których uczestnicy realizują 3 poziomy zaawansowania M1+M2+M3, budując i programując zestawy Lego Machines&Mechanisms (młodsi) oraz Mindstorms NXT w połączeniu z Resource Set (starsi). Zajęcia są skierowane dla dzieci, które przeszły w Robotowie poziomy A, B i C oraz tych, którzy uczestniczyli w podobnych zajęciach lub wcześniej używali zestawów Lego Education. Kontynuację dla grup starszych stanowią Warsztaty Mistrzów II (Roboty kroczące i nowe czujniki), dalej III (Mistrzowie Robotyki i Elektroniki) oraz IV i IVK (Mindstorms EV3 Education). Natomiast Grupa 5-7 po zrealizowaniu Warsztatów  Mistrzów rozpoczyna pracę z Lego Mindstorms NXT lub realizuje specjalny program Warsztaty Mistrzów II (WeDo: Wielkie Konstrukcje).

Warsztaty Mistrzów I, II, III, IV odbywają się w dwóch terminach do wyboru:
12-16 lutego (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
19-23 lutego (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15

Koszt pełnych 5 dni z wyżywieniem (drugie śniadania, obiady i podwieczorki) to 690 zł.  Przy zapisie 2 osób 10% zniżki, przy zapisie 3 i więcej 20%.

Miejsce: ROBOTOWO, ul. Armii Krajowej 12 (wjazd, jak na Circle K)

Zapisy i szczegóły:  www.robotowo.pl,  kom.  663 890 511, warsztaty@robotowo.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także