Feluś Kocimiętki. Niewidzialny kot

środa 03.04.2019 do środa 17.04.2019

Feluś Kocimiętki. Niewidzialny kot

Popatrz! Co to? Kotek! Mięciutki jak puszek. Czy Ty też go widzisz?

Kiedy Ala znajduje wyimaginowanego kotka na grządce kapusty, od razu wie, że znalazła najlepszego przyjaciela do zabawy. Nikt poza dziewczynką go nie widzi! Nazywa się Feluś Kocimiętki i wydaje się być najsłodszym i najbardziej puszystym kotkiem na świecie. Niech Was to jednak nie zmyli! To prawdziwy rozrabiaka! Razem z Alą tworzą duet, który nieźle namiesza.

Ala postanawia zaprosić wymyślonego kotka do swojego rodzinnego domu. Wspólnie psocą i rozrabiają. Dziewczynka wszystkie swoje wybryki zgania na Felusia. Tylko kto to wszystko wytrzyma? Na pewno nie mama Ali, która postanawia wezwać specjalne posiłki – dziadka, który ma nauczyć tę dwójkę dobrych manier.

Seria „Feluś Kocimiętki” to przezabawne, pełne ciepła i radości historie o przygodach małej dziewczynki Ali i jej wymyślonego przyjaciela – kotka Felusia Kocimiętkiego.

Piękne, bogato ilustrowane książki z rymowanymi tekstami, które przypadną do gustu wszystkim dzieciom. Idealne do wspólnego czytania!

Seria polecana przez aktorkę Agnieszkę Sienkiewicz:

„Wspaniała opowieść o niecodziennej przyjaźni, która poruszy wyobraźnię każdego małego czytelnika! To pięknie zilustrowana seria, pełna zabawnych i jednocześnie mądrych historii.”

II tom już w maju!

Feluś Kocimiętki. Niewidzialny kot
Premiera: 3 kwietnia 2019

Autor: Pip Jones
Ilustracje: Ella Okstad
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2019
Liczba stron: 80
Format: 130×180
Wiek: 4+
Cena: 19,99 zł

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także