Felek Travelek poznaje Morze Bałtyckie – pobudzająca zmysły książka podróżnicza

środa 04.05.2022 do środa 18.05.2022

Felek Travelek poznaje Morze Bałtyckie - pobudzająca zmysły książka podróżnicza

„Felek Travelek poznaje Morze Bałtyckie” to pobudzająca zmysły książka przygodowo podróżnicza, której bohaterem jest sympatyczny chłopiec – Felek.

Felek wyrusza w swoją pierwszą podróż i zabiera czytelników do jednego z najpiękniejszych rejonów Polski – nad Bałtyk. Przemierzając nadmorską okolicę, pomaga im znaleźć odpowiedzi na wiele trudnych pytań:

Czy nad morzem można spotkać Mikołajka?
Dlaczego piasek przypomina żółty ser?
I czym naprawdę są te dziwne zmieraczki plażowe?

Razem z Felkiem, mali czytelnicy odkryją tajemnice przyrody, poczują rodzinną więź łączącą bohaterów i niejednokrotnie uśmiechną się, czytając dialogi pełne dziecięcego humoru.

Książka została zaprojektowana tak, aby stać się trwałą pamiątką z dzieciństwa, ponieważ można ją wzbogacić własnymi fotografiami z przebytych podróży. W książkach umieszczony jest również kod QR. Zawiera on ścieżką dźwiękową, dzięki której mali czytelnicy usłyszą szelest liści, szum fal i radosne pokrzykiwanie mewy śmieszki zapraszające do wspólnych wojaży.

Książka pozwala przygotować dzieci do planowanej podróży, zapoznać z ciekawostkami dotyczącymi nadmorskiej przyrody i nauczyć jak podróżować świadomie, a więc z poszanowaniem lokalnej przyrody.

więcej informacji: felektravelek.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie