Fantastyczny koncert – Lublin

czwartek 06.11.2014

Fantastyczny koncert – Lublin

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… a właściwie tu i teraz, zapraszamy do udziału w największej artystycznej odysei sezonu!

Od Śródziemia po  Pandorę  wzywamy Was – wypolerujcie swoje świetlne miecze i magiczne pierścienie, podkujcie konie, nakarmcie smoki i zróbcie przegląd batmobili, przygotujcie kanapki z kryptonitem i przybywajcie na Fantastyczny Koncert! Za sprawą kultowych tematów muzycznych wyselekcjonowanych z największych osiągnięć kina fantasy i science fiction,  powrócą doznania, jakie towarzyszyły podczas oglądania Władcy Pierścieni, Gwiezdnych Wojen czy Harry′ego Pottera. Nie zabraknie melodii, które nucicie w drodze do szkoły i pracy, rozpamiętując z wypiekami na policzkach losy bohaterów Avatara, czy znaczenia ostatniego odcinka Gry o Tron.

Fantastyczny Koncert w wykonaniu artystów lubelskiego Teatru Muzycznego to potęga dźwięku, niesamowita  siła muzyki znanej i wykonywanej na żywo – doznanie nieporównywalne ze słuchaniem nagrań. Wzmocnione wizualizacjami i magiczną grą świateł widowisko zaprezentowane zostanie w trakcie Festiwalu Fantastyki Falkon, jednej z największych tego typu imprez w Polsce, skupiających miłośników fantastyki we wszelkich odmianach. To będzie koncert pełen mocy, nie może Was zabraknąć!

06 listopada 2014 r. godz. 18.00

Hala Targów Lublin ul. Dworcowa 11

Bilety:

VIP – 100 PLN I – 70 PLN II – 50 PLN III – 30 PLN IV – 20 PLN

Kontakt: Dział sprzedaży i promocji

tel. 81 532 25 21 , tel./fax. 81 534 20 25

Kasa biletowa: 81/ 532-96-65; kom. 502-662-956

e- mail: widownia@teatrmuzyczny.eu

www.teatrmuzyczny.eu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Muzyczny w Lublinie

Teatr Muzyczny w Lublinie

Teatr Muzyczny w Lublinie to scena prezentująca pełen przekrój sztuk scenicznych: od opery, poprzez musical,  operetkę, balet, koncert, aż po bajki i widowiska edukacyjne. Łącząc blisko 70-letnią tradycję z nowoczesnością zachwyca siłą repertuaru, nowocześnie wyposażoną …

Więcej

Adres:

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin


Kontakt:

81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu
http://www.teatrmuzyczny.eu
facebook