Fala zaprasza na Dzień Dziecka!

niedziela 30.05.2010 do wtorek 01.06.2010

Aquapark Fala przygotował szereg atrakcji dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Aby umożliwić całym rodzinom aktywne spędzenie wolnego czasu główne atrakcje przewidziane zostały na Niedzielę, 30 maja 2010 i zostały włączone w plany Miejskiego Dnia Dziecka. Z racji bliskości Atlas Areny nie mogło nas tam zabraknąć. W namiocie Fali na Atlas Arenie będzie można pomalować sobie twarz, dostać kolorowe balony i 10% zniżki na wejście na basen oraz sprawdzić najnowszą ofertę Aquaparku.

30.05.2010, 1.06.2010

Dzień Dziecka na Fali 

Lista atrakcji 30 maja:
1. Całodniowa wystawa lalek i scenografii z Muzeum Bajki Semafor
Muzeum wystawi w Niedzielę kilka scenografii najbardziej znanych bajek. W holu głównym Aquaparku będzie można zobaczyć z bliska scenografię do bajki „Miś Koralgol”, a w niej głównego bohatera w gronie swoich najbliższych przyjaciół. Zobaczymy też drugiego ulubionego misia: Misia Uszatka w swoim ogródku. Kolejną postacią będzie Pingwin Pikpok. Zwiedzanie scenografii umilą wszystkim opowieści o bajkach, poszczególnych postaciach oraz niezapomnianych historiach z planu. Przez cały dzień będą trwały projekcje filmów animowanych studia Se-ma-for. Dodatkowo prowadzone będą warsztaty lalkarskie dla dzieci, podczas których najmłodsi poznają techniki przygotowania lalek, scenografii i zdjęć do przedstawienia. Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych dzieci. W niedzielę odbędą się dwie tury zajęć, kolejno o godzinie 13.00 i 15.00 i potrwają około jednej godziny. 

2. Warsztaty: „Mali Twórcy” na Fali
Pracownia Wspierania Rozwoju SENSoS przygotowała na Niedzielę zajęcia dla całych rodzin, które rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają około dwóch godzin. W programie „Buduj! Kształtuj! Odkrywaj! Twórz! Badaj! Ucz i pokazuj!” przewidziane są zabawy, malowanie kolaży, obrazów z tkaniny, malowanki kubeczkowe, „pocieranki”, odciskiwanie muszelek, malowanie palcami i wiele innych dziecięcych pomysłów. 

Warsztaty mają na celu rozwijać wyobraźnię przestrzenną, kreatywność oraz zmysł dotyku dziecka. Poprzez uczestnictwo w zajęciach najmłodsi nauczą się wyrażać swoje emocje poprze sztukę. Z kolei rodzice poznają nowe formy spędzania wolnego czasu ze swoimi pociechami. Dodatkowo dowiedzą się jak bawić się, aby nasze dziecko się rozwijało i jak rozwijać jego mocne strony. Do udziału zapraszamy całe rodziny. 

3. Malowanie twarzy na Fali
Żeby dodatkowo urozmaicić niedzielny Dzień Dziecka będzie można profesjonalnie pomalować twarz naszym pociechom. Dlatego do pełnego skorzystania z atrakcji na Fali niezbędny będzie aparat fotograficzny! Wzory na twarzach będzie bezpłatnie wykonywała według uznania i sugestii dzieci profesjonalistka – Emilia. 

4. Stoisko Aquaparku Fala w Atlas Arenie podczas Dnia Dziecka
Aquapark Fala pokaże się też na Miejskim Dniu Dziecka w Niedzielę w Atlas Arenie. Stoisko Fali całe wypełnione będzie kolorowymi balonikami! W namiocie Aquaparku Fala będzie można sprawdzić jakie są najnowsze propozycje Fali, zapisać się na zajęcia z pływania oraz dostać kupon zniżkowy. Kupon będzie upoważniał do 10% zniżki dla każdego rodzica z dzieckiem (do 18 lat), który w dniu 30 Maja (niedziela) odwiedzi Aquapark Falę. Z kolei na scenie głównej Atlas Areny będą się odbywać konkursy firmowane przez Falę. Wystarczy odważyć się i wziąć udział, bo z takich rywalizacji wszyscy wychodzą z prezentami!

Lista atrakcji 1 czerwca:
16.00 – Bezpieczeństwo i pierwsza pomoc nad wodą- zajęcia dla najmłodszych nt. zasad zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw i pływania
17.00 – Gry, zabawy i konkursy w wodzie- zorganizowana rozrywka dla grup dziecięcych. W trakcie zajęć odbędą się konkursy z cennymi nagrodami, m.in do wygrania kosmetyki i gadżety AVON.
18.00 – 20.00- Podwodny Świat na Fali – zajęcia z podstaw nurkowania dla najmłodszych. 

Bilet za 5zł dla dzieci do 18 i dla rodziców którzy przyjdą z dziećmi.
Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny i nie ma potrzeby wcześniejszych zapisów.
Do udziału w grach i konkursach nie jest wymagana ani konieczna umiejętność pływania.

www.aquapark.lodz.pl
{{moduly ntltresc}} 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

Al. Unii Lubelskiej 4,
94-208 ŁódźKontakt:

42 6 400 800
fala@aquapark.lodz.pl
http://www.aquapark.lodz.pl

Zimowa wyprzedaż w 5.10.15.

Zobacz także