Fabryka Pozorów w Laboratorium Wyobraźni

Poznański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Rubież 46 mapa

sobota 09.02.2019

Fabryka Pozorów w Laboratorium Wyobraźni

W Laboratorium Wyobraźni PPNT dzieci i dorośli badają otaczającą rzeczywistość jak prawdziwi naukowcy. A podczas warsztatów „Fabryka Pozorów” sprawdzimy jak dobrze nasze zmysły przygotowane są do tych obserwacji.

Czy to co czarne jest tylko czarne? Czy można udowodnić istnienie czegoś czego nie widać? Czy każdy wulkan wygląda tak samo? A może to wszystko pozory?! Zapraszamy na zajęcia, podczas których dowiesz się, że to co z pozoru może wydawać się oczywiste wcale nie musi takie być!

Warsztaty wprowadzają dzieci i dorosłych w fascynujący świat pracy w laboratorium, rozszerzając ich wiedzę i inspirując do samodzielnego eksperymentowania.

Zapraszamy na zajęcia do Laboratorium Wyobraźni (Poznański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Rubież 46). Aby wziąć udział w warsztatach należy wcześniej zarezerwować miejsce poprzez stronę bilety-wyobraznia.ppnt.poznan.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Laboratorium Wyobraźni PPNT

Laboratorium Wyobraźni PPNT

Laboratorium Wyobraźni to pierwsze w Poznaniu centrum popularyzacji nauki, w którym doskonale bawią się i dzieci, i dorośli. W Laboratorium Wyobraźni tłumaczymy zagadki otaczającego nas świata. Laboratorium Wyobraźni jest otwarte dla indywidualnych zwiedzających w weekendy i …

Więcej

Adres:

ul. Rubież 46, budynek A2, wjazd 3

Kontakt:

735 981 666
wyobraznia@ppnt.poznan.pl
https://wyobraznia.ppnt.poznan.pl/
facebook

ZOBACZ TAKŻE:edukacyjnewarsztaty