UD

Etnospacer: Zagroda pełna zwierząt

Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie"
🗺 mapa
📅 niedziela 16.06.2024
🎫 25zł
Etnospacer: Zagroda pełna zwierząt
W najbliższą niedzielę 16 czerwca w samo południe wyruszymy spod budynku głównego z odwiedzinami u skansenowskich zwierząt. W trakcie wyprawy dowiecie się jaką rolę zwierzęta pełniły w dawnych gospodarstwach, jak się nimi zajmowano, poznacie w praktyce sposoby żywienia naszych podopiecznych. Spacer rozpoczniemy przy wybiegu królików, później odwiedzimy stado owiec, gdzie zatrzymamy się na dłużej, bowiem nasze wrzosówki lubią spędzać czas na konsumowaniu chrupiącej marchewki.

Kolejny przystanek wycieczki to zagroda z Łaz, gdzie spotkacie nasze kozy, krowę i konia. Każdy uczestnik pod czujnym okiem opiekunów będzie mógł pogłaskać i nakarmić zwierzęta przygotowanymi przez nas smakołykami.

Koszt uczestnictwa w wycieczce to 25 zł (osoba dorosła+ dziecko).

Specjalne bilety można zakupić online. Liczba miejsc jest ograniczona – kiedy pula biletów się wyczerpie nie będzie możliwości dodania kolejnych miejsc.

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Startujemy w niedzielę 16 czerwca o godzinie 12.00 przy wejściu do skansenu.

212 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent