Escape Books – seria książek na długie wieczory

wtorek 23.11.2021 do wtorek 07.12.2021

Escape Books - seria książek na długie wieczory

Na długie zimowe wieczory Wydawnictwo Bookolika przygotowało wspaniałą serię książek Escape Books. Książki te pobudzają wyobraźnię dziecka, zachęcają do przeniesienia się w świat fantazji, groźnych piratów oraz faraonów w książkach Zaginiona wyspa skarbów oraz Klątwa faraona.

Bohaterowie Marc i Fatima, trafiają przypadkowo w miejsce, które okazuje się być początkiem ekscytującej przygody. Miejsce to jest pełne zagadek i pułapek. Chcąc wydostać się z labiryntu i wrócić do domu, dzieci muszą odpowiadać na pytania i rozwiązywać zadania oraz zagadki. Czytelnik pomaga im w rozwiązywaniu zadań inspirowanych tematem przewodnim książki. Trzeba wykazać się sprytem, spostrzegawczością, umiejętnością liczenia i porównywania. Pomoce do znalezienia rozwiązań należy samodzielne wyciąć ze stron na końcu książki. Niektóre z nich wymagają naklejenia naklejek zgromadzonych w specjalnym arkuszu.

Młodzi czytelnicy mogą aktywnie uczestniczyć w przygodach swoich bohaterów, rozwiązując wymagające skupienia, spostrzegawczości oraz logicznego myślenia zagadki. Te książki to świetne połączenie przygody z nauką.

Polecamy!
https://bookolika.pl/pokaz-produkt/klatwa-faraona-zgaduj-rozwiazuj-wydostan-sie/6
https://bookolika.pl/pokaz-produkt/zaginiona-wyspa-skarbow-zgaduj-rozwiazuj-wydostan-sie/7

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie