Emocje od Z do A: Z pamiętnika chomika w ramach kampanii Zdrowie zaczyna się w głowie

Emocje od Z do A: Z pamiętnika chomika w ramach kampanii Zdrowie zaczyna się w głowie

Teatr Miniatura
🗺 mapa
📅 niedziela 19.05.2019
Spektakl: Z pamiętnika chomika
19 maja w ramach akcji społecznej promującej dbanie o zdrowie psychiczne w Teatrze Miniatura odbędą się rodzinne warsztaty poświęcone emocjom. Punktem wyjścia będzie spektakl „Z pamiętnika chomika”.

Pomysłodawcą i organizatorem akcji, w ramach której odbywają się różnorodne warsztaty i konsultacje psychologiczne, jest Gdański Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży. Podczas majowej odsłony we współpracy z Miniaturą przygotował warsztaty dla dzieci i dorosłych nawiązujące do spektaklu „Z pamiętnika chomika”, w pełen humoru sposób uczącego podstawowych zasad opieki nad zwierzętami.

Po obejrzeniu spektaklu o godzinie 13.15 warsztaty dla dzieci od 4 lat „Zdrowie zaczyna się w głowie… chomika” poprowadzi psychoterapeutka Anna Uzarczyk, znana bywalcom Miniatury z warsztatów w ramach cyklu Emocje od Z do A, a warsztaty dla dorosłych „Zdrowie zaczyna się w głowie… dziecka opiekującego się chomikiem” psycholożka Olga Nowakowska.

Dzieci podczas zabawy odkryją emocje, które mogą przeżywać zwierzęta domowe, a dorośli porozmawiają o emocjach towarzyszących dzieciom, które opiekują się lub chciałyby opiekować się zwierzątkiem. Bilety na spektakl można zakupić w kasie teatru, na warsztaty obowiązuje wstęp wolny, ale w związku z ograniczoną ilością miejsc należy się zapisać pod adresem bilety@teatrminiatura.pl

19 maja 2019 (niedziela)
12.00
„Z pamiętnika chomika” | spektakl dla widzów od 4 lat
13.15‒14.15
„Zdrowie zaczyna się w głowie… chomika” | warsztaty dla dzieci od 4 lat. Prowadzenie: Anna Uzarczyk
„Zdrowie zaczyna się w głowie… dziecka opiekującego się chomikiem” | warsztaty dla dorosłych. Prowadzenie: Olga Nowakowska

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Wstęp wolny pod warunkiem przesłania zgłoszenia na adres: bilety@teatrminiatura.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie