Elfinki wkrótce w kinach – wygraj zaproszenia!

📅 czwartek 01.07.2021 do środa 07.07.2021
Elfinki wygraj zaproszenia do kina
Szykuje się słodki początek wakacji! „Elfinki” to kino dla najmłodszych – znajdą w nim szalone przygody, humor i mądre przesłanie. To ciepła opowieść o tym, że życzliwość potrafi zmiękczyć nawet najbardziej zatwardziałe serca.

O czym jest film? Przez ponad 200 lat Elfinki żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia elfinka Elfie, nie może już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wychodzą na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód oraz nawiążą przyjaźń z wyjątkową osobą – cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym.

TUTAJ więcej informacji o filmie

Z okazji premiery animacji „Elfinki” Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Helios w wybranym mieście!

W Mieście Dzieci czeka 20 dwuosobowych zaproszeń, które można wykorzystać między 9 a 15 lipca.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 1-3 lipca wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Elfinki, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz wymyśloną logiczną albo zabawną zagadkę dla dzieci.

Ponieważ nie wykluczamy publikacji wybranych zagadek na łamach serwisu miastodzieci.pl, prosimy też o dodanie w wiadomości klauzuli wyrażam zgodę na bezpłatną, bezterminową publikację zagadki w Mieście Dzieci.

Zapraszamy!

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Zwiastun filmu „Elfinki” można zobaczyć tutaj: