ElektroBOMBA wkracza w świat elektroniki

📅 poniedziałek 19.09.2016
karnet miesięczny 110 zł; karnet semestralny 450 zł
ElektroBOMBA wkracza w świat elektroniki
Drzwi fascynującego świata elektroniki właśnie się otwierają i czekają na młodych podróżników, którzy odważą się podjąć wyzwanie i do niego wkroczyć. Nasz instruktor przeprowadzi cię płynnie przez ten nowy świat. Poznasz sekrety jakie skrywa. Już w najbliższy poniedziałek odbędą się zajęcia wprowadzające.

Zapraszamy na zajęcia już 19.09 (pon.), godz. 17.30-18.30.
Zapisy do grupy nadal trwają, nie zwlekaj – dołącz już dziś.

ElektroBOMBA
To warsztaty dla dzieci, które chcą dowiedzieć się jak w praktyce zastosować wiedzę z matematyki i fizyki. Podczas zajęć poznają tajniki elektroniki samodzielnie budując i uruchamiając układy elektroniczne, zaczynając od tych najprostszych. Poznają poszczególne komponenty elektroniczne konstruując m.in. systemy alarmowe, wykrywacz kłamstw czy laserową strzelnicę. Podczas warsztatów zapewniamy dostęp do wszystkich potrzebnych elementów. Spotkania odbywają się raz w tygodniu i skierowane są dla dzieci od 8 lat.

Czy i jak motywować dzieci

Cena:
karnet miesięczny (4 spotkania x 1h) -110 zł; karnet semestralny (20 spotkań x 1h) – 450 zł

ul. Armii Krajowej 12/u3, 30-150 Kraków
ul. Tadeusza Szafrana 5/u1, 31-363 Kraków

+48 663 890 511 (ul. Armii Krajowej 12/u3), +48 795 800 998 (ul. Szafrana 5/u1)
warsztaty@robotowo.pl