Ele mele ukulele! Warsztaty w ramach cyklu: Rodzinne Poranki Muzyczne, Lublin

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin", Judyma 2a, Lublin mapa

sobota 23.04.2016

10 zł

Zajęcia muzyczne dla dzieci w Lublinie

W rytm melodii małej gitarki zatańcz z nami hawajski taniec! Tematem przewodnim kolejnego spotkania z Cyklu „Rodzinne Poranki Muzyczne” będzie ukulele i guitalele.

Dowiemy się co odróżnia ukulele sopranowe od koncertowego i jaka jest historia tej małej gitarki. Wspólnie pomuzykujemy i nauczymy się hawajskiego tańca!

 

23.04.2016, godz. 10.00-11.30

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”

Judyma 2a, Lublin

 

prowadząca – Sylwia Wójcik

koszt udziału – 10 zł od Dziecka

zapisy – zajecia@ddkweglin.pl

 

O Cyklu:

Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-4 lata i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek. Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
DDK Węglin

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin

Jesteśmy  instytucją, która na kulturalnej mapie Lublina powstała dzięki oddolnej inicjatywie mieszkańców dzielnicy Węglin Północny. Drzwi nowej, miejskiej instytucji, oficjalnie otwarto 2 października 2011 roku. Od tamtej pory Dedek  cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem swoją bogatą …

Więcej

Adres:

ul. Judyma 2a
Lublin


Kontakt:

(81) 466 59 10
info@ddkweglin.pl
http://www.ddkweglin.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:taniec