Eksperymentownia – warsztaty STEAM: Wodne sztuczki

Eksperymentownia – warsztaty STEAM: Wodne sztuczki

Brama Poznania
🗺 mapa
📅 sobota 15.04.2023
🎫 30zł
Eksperymentownia – warsztaty STEAM: Wodne sztuczki
Jak sterować rzeką?

Dlaczego niektóre obiekty toną, a inne nie? Jak stworzyć substancję, która przeczy prawom fizyki? Czy woda może wydawać dźwięk? Zapraszamy na zajęcia, w trakcie których zgłębimy tajemnice wody i przeprowadzimy wodne eksperymenty.

Bilety w sprzedaży od 28.03.2023 r.

Eksperymentownia – warsztaty STEAM (Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics) to warsztaty łączące nauki ścisłe, matematykę, inżynierię i sztukę z dziedzictwem Ostrowa Tumskiego. W trakcie zajęć będziemy wcielać się w rolę naukowców, inżynierów, twórców i artystów. Będziemy konstruować, eksperymentować, wyjaśniać, dociekać, zadawać pytania, tworzyć. Stawiamy na kreatywność, poszukiwanie rozwiązań, pracę zespołową wewnątrz rodziny i odkrywanie przez zabawę. Wszystkie rodziny gotowe na poznawanie świata w nietuzinkowy sposób i szereg wyzwań zapraszamy do Eksperymentowni – naszego składu dziwów i niezwykłości!

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Dla kogo?
dzieci w wieku 7-12 lat z opiekun(k)ami
Cena
rodzina/30 zł

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie