Ekologiczny Dzień Dziecka w Teatrze Bohema House
Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Ekologiczny Dzień Dziecka w Teatrze Bohema House

Teatr Bohema House, Warszawa, ul. Smugowa 46A
🗺 mapa
📅 sobota 01.06.2024
Ekologiczny Dzień Dziecka w Teatrze Bohema House
Zapraszamy rodziny do świętowania Dnia Dziecka z Teatrem Ekologicznym Bohema House, który przygotował z tej okazji wiele niespodzianek i dwa spektakle dla młodego widza. Będzie ekologicznie, kolorowo i na pewno nie zabraknie emocji.

Już o godzinie 11:00  dzieci będą mogły spotkać się z wrażliwym na krzywdę zwierząt i wyczulonym w temacie ochrony środowiska Doktorem Dolittle, który przeniesie je w magiczny, kolorowy i niezwykły świat, ucząc przy tym najmłodszych segregacji odpadów, szacunku do zwierząt oraz ekologicznych zachowań.

O 13:00 mała ciałem, wielka duchem główna bohaterka spektaklu „Calineczka. Magia tkwi w naturze” pomoże widzom zrozumieć, że o swoje marzenia zawsze należy walczyć, a Matka Ziemia potrzebuje naszego wsparcia jeśli chodzi o dbanie o środowisko.

 Pomiędzy spektaklami zapraszamy na warsztaty:

12:00 –  Malowanie toreb z recyklingu – stwórzcie własnoręcznie zdobioną, ekologiczną torbę wielorazową, która idealnie zastąpi jednorazowe foliówki . Wspólnie z dzieckiem spędź czas kreatywnie, niech kieruje Wami wyobraźnia, tak aby powstały unikatowe, wyjątkowe dzieła.

14:00 – Tworzenie lasu w niepotrzebnym słoiku – dajmy słoikowi drugie życie, stwórzcie swój własny, zrównoważony ekosystem. Z pomocą naturalnych dekoracji, ziemi i roślin powstaną przepiękne ozdoby. Dzieci przy tworzeniu takiego lasu na pewno wykorzystają swoją kreatywność, również są to doskonałe sensoryczne ćwiczenia.

16:00 – Ekokuglarstwo i nauka jazy na minibike – podczas tych warsztatów stawiamy na ruch, aktywność i sprawność. Dzieci zdobędą umiejętności z dziedziny cyrkowej, sprawdzą swoją motorykę i zdolności manualne.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Wszystkie warsztaty odbędą się na terenie EkoParku RECRE, który znajduje się wokół Teatru Bohema House. Dodatkowo będzie można uczestniczyć w rozgrywkach wielkich szachów plenerowych. Bilety na warsztaty dostępne w kasie teatralnej.

Zapraszamy!

Bilety www.bohemahouse.pl

Calineczka z widownią

Bohema House

542 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
Adres:
Smugowa 46A
03-032 Warszawa
Kontakt:

792029073
pr@bohemahouse.com
http://www.bohemahouse.pl
facebook