Ekologiczna sobota z Frosch EcoDay – rodzinne warsztaty w CH Manufaktura!

Manufaktura mapa

sobota 26.11.2016

bezpłatne

Frosch - warsztaty

W sobotę 26 listopada, w godzinach od 10:00 do 22:00 do CH Manufaktura zawita zielona ekipa Frosch EcoDay – akcji, która ma na celu promocję proekologicznych zachowań na co dzień. O bogaty program edukacyjny rodzinnych warsztatów zapewnia dystrybutor ekologicznych środków do czyszczenia i pielęgnacji domu marki Frosch.

Celem akcji Frosch EcoDay jest uświadomienie Polakom, że nawet drobne zmiany codziennych przyzwyczajeń mają pozytywny wpływ na otaczające nas środowisko. Podczas wydarzenia obecna będzie dermatolog dr Anita Tarajkowska-Olejnik – ekspert marki Frosch, która udzielać będzie bezpłatnych porad dermatologicznych, wyjaśniając jak dbając o czystość naszego domu równocześnie zadbać o bezpieczeństwo delikatnej skóry dłoni.

Na odwiedzających stoisko Frosch EcoDay czekać będzie wiele atrakcji m.in. specjalne warsztaty EKOZABAWKI – ZRÓB JE SAM. Dzieci pod okiem animatorów będą samodzielnie przygotowywać wyjątkowe i pomysłowe zabawki, takie jak pudełka i bileciki na prezenty, zwierzątka z rolek, czy kolorowe grzechotki z zakrętek od butelek. Zajęcia będa miały za zadanie skupienie się na rozwoju dziecięcej wyobraźni, nauce kreatywnego myślenia oraz poznania pojęcia recyclingu.

Ekologiczną zabawę dopełni szaleństwo w eko-basenie i żabkowej fotobudzie, w której goście będą mieli możliwośc zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Podczas wydarzenia zaplanowano również konkursy dla najlepszych eko-rodzin, w których nagrodami będą produkty marki Frosch.

W programie:
Warsztaty dla dzieci – EKOZABAWKI – ZRÓB JE SAM
Gry i konkursy z nagrodami dla dzieci i rodzin
Pamiątkowe zdjęcia z fotobudki

godz. 14:30 i 16:30
Konkursy dla rodzin z nagrodami

godz. 12:00 – 16:00
Dyżur Specjalisty Dermatologa – Pani Dr Anity Tarajkowskiej-Olejnik

O marce Frosch:
Filozofia marki Frosch bazuje na szczególnej trosce o naszą planetę i przyszłe pokolenia. Na każdym etapie produkcji firma dba o to, by w jak najmniejszym stopniu ingerować w środowisko naturalne, stale szukając nowatorskich rozwiązań ekologicznych. Proekologiczna strategia marki Frosch określana jest przez „9 punktów ekologii”, które definiują stosunek jaki firma przykłada do ochrony środowiska naturalnego. Potwierdzeniem najwyższej odpowiedzialności środowiskowej są także liczne certyfikaty, w tym Ecolabel EU, EMAS czy ostatnie wyróżnienie Cradle to Cradle.
Marka Frosch to jedna z niewielu marek na rynku preparatów chemii gospodarczej oferujących ekologiczne środki czyszczące, które oparte są na naturalnych składnikach roślinnych i mineralnych.
Dystrybutorem produktów marki Frosch jest firma Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. – filia producenta marki Frosch w Polsce.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie