Ekocuda po raz drugi w Gdańsku!

Stadion Energa Gdańsk, Pokoleń Lechii Gdańsk, Gdańsk,
📅 sobota 20.10.2018 do niedziela 21.10.2018
bezpłatny
Ekocuda, targi kosmetuków naturalnych w Gdańsku - atrakcje dla rodzin Trójmaisto 2018

Ekocuda to święto dla miłośników zdrowego stylu życia i uważnych na skład produktów, które kupują. Właśnie dlatego podczas weekendowego wydarzenia mogą nie tylko skorzystać z niecodziennej okazji wyboru kosmetyków z tak szerokiej oferty, ale także otrzymać cenną wiedzę od ekspertów. Świadomi konsumenci docenią również możliwość bezpośredniego spotkania z producentami kosmetyków, których używają i okazje do podzielenia się swoimi wrażeniami z ich stosowania.

Wraz z rozwojem rynku kosmetyków naturalnych w Polsce rosną w siłę Ekocuda. Chcemy pokazać, że warto żyć w zgodzie ze sobą i z otaczającą nas przyrodą jednocześnie. Targi cieszą się ogromną popularnością i z każdą edycją wzrasta liczba odwiedzających, a także wystawców. Cieszę się, że już po raz drugi targi zagoszczą w Gdańsku. mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. Dodaje: Wartością Ekocudów jest także możliwość nawiązania cennych relacji: producentów z klientami, miłośników kosmetyków naturalnych z ekspertami z tej branży. Otrzymuje informacje od uczestników i wystawców, że nie tylko kupili/dotarli do nowych grup swoich klientów, ale nawiązali długofalowe relacje prywatne i biznesowe.

Oprócz możliwości rozmowy z wystawcami i poznania szerokiej gamy produktów, odwiedzający mogą także liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu

wykonywanego kosmetykami mineralnymi i ciekawe wykłady poświęcone tematyce zdrowia i naturalnej pielęgnacji.

Nie wahajcie się, odwiedźcie targi w nowej lokalizacji w Gdańsku na terenie Stadionu Energa, poznajcie wystawców z całego kraju i z zagranicy, powąchajcie setki produktów, weźcie udział w warsztatach, posłuchajcie wykładów. Niezapomniane „ekocudowne” wrażenia gwarantowane!

PATRONI MEDIALNI:

Czy i jak motywować dzieci

Radio ESKA, TrustedCosmetics.pl, Ekologia.pl, joga-joga.pl, napieknewlosy.pl, Naturalnie!,
N jak natura, Piggy PEG, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl, WIZAZ.pl,
Co Jest Grane24, Women’s Health, Naturalnie z pudełka, Inspirantka, Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety kosmetyków, Wirtualne kosmetyki, Egaga.pl, Moja Harmonia Życia,
Yoga & Ayurveda, Magazyn Kosmetyki, Dobra Mama, magazyn E!stilo, Vmag, Ekotropiciel.pl, Babskie Sprawy, Poradnik Zdrowie, Kliknij w zdrowie, Zdrowa Lista Zakupów, Lejdis, MiastoDzieci.pl, My3Miasto, Mamy Mamom, KIKIMORA magazyn rodzica, Wielki kufer, Zakręcovnia, Curly Madeleine, Magazyn Kobiet Mademoiselle.

www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom