Egzotyczny koncert Bosa Noga w Teatrze Małego Widza – premiera

Teatr Małego Widza, Jezuicka, Warszawa mapa

sobota 03.12.2016 do niedziela 04.12.2016

banerwww

O czym marzycie najczęściej? O wakacjach w środku zimy, o dalekich podróżach, o białym piasku na bezkresnej plaży, a może o słońcu, które nigdy nie zachodzi? Jeśli tak, to bierzcie klapki, ręczniki, okulary, bo już 3 i 4 grudnia w Teatrze Małego Widza, będzie gorąco.

 Najnowszy koncert „BOSSA NOGA” przeniesie nas w egzotyczny świat muzyki, dzięki której ani małe, ani duże nogi nie będą mogły usiedzieć w miejscu. Zapraszamy wszystkich spragnionych wakacyjnych wrażeń do wysłuchania niezwykłych aranżacji bossego trio w składzie: Iza Lamik, Gwidon Cybulski, Igor Spolski.

Wakacje nie w wakacje? Dlaczego nie! Jeśli tęsknicie za słońcem, morzem, plażą i egzotycznymi dźwiękami, wcale nie musicie daleko jechać. Gorący i słoneczny koncert BOSSA NOGA to niesamowite spotkanie z dalekimi tropikami. Kuba, Brazylia, Hawaje – przeniesiemy się w świat wakacyjnych rytmów, przy których nogi same rwą się do tańca. Na scenie troje muzyków – polskich hawajczyków, bębny, balafony, harmonijki i harmony, ukulela, guira, marakasy… Jednak BOSSA NOGA to nie tylko plaża i żar tropików, ale przede wszystkim wyjątkowe spotkanie z historią muzyki latynoamerykańskiej, klasykami takimi jak: Buena Vista Social Club, Joseíto Fernández, czy Israel Kamakawiwo’ole. Muzyczna pozycja obowiązkowa.

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda

Muzyka na żywo: Gwidon Cybulski, Iza Lamik, Igor Spolski

Scenografia i kostiumy: Dominika Lenart

Reżyseria światła: Michał Foltak

Czas trwania: 45 minut + 15 minut zabawy

Od 1 – 99 lat

Miejsce:

Teatr Małego Widza,

ul. Jezuicka 4, Warszawa

tel. 512 622 215

Bilety dostępne w sprzedaży elektronicznej, na stronie internetowej: http://teatrmalegowidza.pl/pl/repertuar

O TEATRZE MAŁEGO WIDZA:

Teatr Małego Widza od 2011 koncentruje się na realizacji projektów artystycznych skierowanych do dzieci już od 1. do 5. roku życia. TMW jest miejscem bardzo kameralnym, promującym przede wszystkim szacunek do NAJmłodszych widzów, których traktujemy jak partnerów i pełnoprawnych odbiorców kultury. Weekendy w TMW zarezerwowane są dla rodzin z dziećmi, natomiast w tygodniu odwiedzają nas dziesiątki maluchów ze żłobków i przedszkoli, które uczestniczą w naszych spektaklach, koncertach i warsztatach. W ciągu 5 lat zrealizowaliśmy 15 premier, zagraliśmy ponad 2600 spektakli, które obejrzało około 120 tys. widzów. Wraz z Zespołem Żłobków m.st. Warszawy realizujemy projekt „TMW w TERENIE”. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego sfinansowało nasz projekt „Teatr i żłobek”. Biuro Kultury Urzędu m.st. Warszawy finansuje projekt „Nie wykluczam” – nieodpłatne spektakle i koncerty dla dzieci mających utrudniony dostęp do kultury i zagrożonych wykluczeniem społecznym. Od maja 2016 roku realizujemy unikalny i nowatorski projekt „Sensorycznego Labiryntu Muzycznego”. Teatr Małego Widza – to teatr zapachu, dźwięku, koloru i smaku. Najważniejsze dla jest dla nas pobudzanie wszystkich zmysłów i wyobraźni dzieci.

www.teatrmalegowidza.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Małego widza w Warszawie - spektakle teatralne dla małych dzieci

Teatr Małego Widza

Teatr Małego Widza to teatr, jakiego w Warszawie jeszcze nie było, ponieważ adresuje swoje spektakle do dzieci już od 1 roku życia! Teatr Małego Widza to przede wszystkim teatr kameralny, niemalże na wyciągnięcie ręki, interaktywny, inteligentny, …

Więcej

Adres:

SCEK, ul. Jezuicka 4
(wejście od ulicy Brzozowej)
00-281 Warszawa – Stare MiastoKontakt:

+48 512 622 215
info@teatrmalegowidza.pl
http://www.teatrmalegowidza.pl

ZOBACZ TAKŻE:koncertmuzykateatr