EduMoc Online 2019 – internetowa konferencja dla nauczycieli

sobota 05.10.2019

EduMoc Online 2019 - internetowa konferencja dla nauczycieli

Jedyna taka w Polsce, bezpłatna konferencja w Internecie złożona z szeregu webinariów, warsztatów i wykładów! Już 5 października 2019 r. członkowie grupy Superbelfrzy RP zapraszają do udziału w prawie piętnastogodzinnym spotkaniu online, organizowanym przez nauczycieli dla nauczycieli. W godzinach od 8:00 do 23:00 będzie można nie tylko słuchać, obserwować, ale również na żywo zadawać pytania prowadzącym i brać udział w atrakcyjnych konkursach i wyzwaniach. W wydarzeniu może nieodpłatnie wziąć udział nieograniczona ilość uczestników z całego kraju i zagranicy.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji, to: “Doświadczanie przez inspirowanie”.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konferencji?

Nie trzeba nigdzie jechać, ani tracić nerwów na czekanie w kolejce do rejestracji. Wystarczy uważnie śledzić to wydarzenie na Facebooku (lub stronę internetową http://edumoconline.edu.pl/emo2019/), gdzie w trakcie trwania EduMocy Online będą organizowane różne konkursy i wyzwania oraz zostanie opublikowany zostanie link do transmisji strumieniowej. Po zakończeniu konferencji podane zostanie miejsce, skąd będzie można pobrać certyfikat uczestnictwa.

Spotkajmy się na EduMocy Online 2019, by razem zastanowić się nad tym, jak czerpać radość z doskonalenia warsztatu pracy.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
EduMoc Online 2019 – internetowa konferencja dla nauczycieli