Edukacyjny Dzień Dziecka w NoVa Park – Gorzów Wlkp.

📅 piątek 31.05.2013 do niedziela 02.06.2013
Edukacyjny Dzień Dziecka w NoVa Park – Gorzów Wlkp.

W programie przewidziano m.in. warsztaty taneczne, przejazdy Maluchem z instruktorem, malowanie buziek, karaoke dla dzieci oraz pokazy mody dziecięcej. Partnerami Dnia Dziecka są Plac Zabaw Acapulco, sklepy Elvis i Party Shop oraz Stowarzyszenie Młodzi dla Gorzowa.

Dzień Dziecka w Centrum Handlowym NoVa Park to trzydniowa moc atrakcji połączona z szaloną zabawą podczas weekendowych zakupów. Tym razem dla najmłodszych klientów centrum przygotowało wiele niespodzianek. W ramach wielkiego placu zabaw, który powstanie w gorzowskiej galerii dzieci będą mogły skorzystać z profesjonalnych warsztatów tanecznych, lekcji tworzenia zwierząt i innych przedmiotów z balonów oraz kącika plastycznego, w którym animatorzy będą malować buzie oraz pleść kolorowe warkoczyki.

Dodatkowo, mali fani motoryzacji będą mogli przejechać się Maluszkiem wraz z instruktorem oraz obejrzeć pokaz sprzętu strażackiego przygotowanego przez gorzowską straż pożarną. To doskonała okazja do bliższego poznania pracy strażaka – jednego z wymarzonych zawodów małych chłopców. Szaloną zabawę zagwarantują również liczne konkursy z nagrodami, pyszna wata cukrowa oraz popcorn dla najmłodszych klientów.

Tegoroczny Dzień Dziecka w NoVa Park łączy zabawę z nauką, dzięki czemu gorzowskie centrum oferuje przybyłym do galerii dzieciom wartość dodaną w postaci nowej porcji przydatnej wiedzy. Nauka piosenek w języku angielskim, liczne występy artystyczne czy zabawy manualne sprawią, że najmłodsi będą nie tylko dobrze się bawić, ale także stanowią istotny walor edukacyjny.

"Zapraszamy wszystkich do wspólnego spędzenia Dnia Dziecka z NoVa Park podczas trzydniowego eventu na wielkim placu zabaw. Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy wiele atrakcji, które nie tylko ucieszą dzieci, ale także umilą całej rodzinie czas spędzony na weekendowych zakupach. Mamy nadzieję, że liczne zabawy przypadną do gustu małym pociechom i na długo pozostaną w ich pamięci” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Przebywający podczas Dnia Dziecka w Centrum Handlowym NoVa Park rodzice z dziećmi mogą korzystać z różnych udogodnień dostępnych dla rodzin, które na stałe są obecne w gorzowskiej galerii np. przewijaków dla dzieci, które znajdują się w toaletach dla niepełnosprawnych. O bezpieczeństwo najmłodszych podczas trzydniowego eventu zadba dodatkowa ochrona, a wyszkoleni animatorzy zaopiekują się najmłodszymi, pozwalając rodzicom na spokojne zakupy w NoVa Park.

Szczegółowe informacje dotyczące Dnia Dziecka znajdują się na stronie internetowej NoVa Park  www.nova-park.pl

Poniżej prezentujemy program "Dzień Dziecka w NoVa Park”:
31.05.2013
Event w godzinach 15.00-19.00.
Planowane atrakcje: występ artystyczny dzieci z przedszkola nr 6, występy muzyczne, występy artystyczne Młodzieżowego Domu Kultury, przejazdy Maluchem z instruktorem, pokaz sztuk walki, występ młodych artystów, malowanie buziek, warsztaty taneczne, lekcje tworzenia zwierząt i innych przedmiotów z balonów oraz konkursy.

01.06.2013
Event w godzinach 13.00-19.00.
Planowane atrakcje: występ artystyczny dzieci z przedszkola nr 6, występy muzyczne, występy artystyczne Młodzieżowego Domu Kultury, warsztaty taneczne, pokaz sztuk walki, występ młodych artystów, konkursy, gry na konsoli, malowanie buziek, przejazdy Maluchem z instruktorem, karaoke dla dzieci, lekcje tworzenia zwierząt i innych przedmiotów z balonów oraz nauka dzieci piosenki w języku angielskim.

02.06.2013
Event w godzinach 13.00-19.00.
Planowane atrakcje: występ artystyczny dzieci z przedszkola nr 6, występy muzyczne, występy artystyczne Młodzieżowego Domu Kultury, pokaz sztuk walki, występ młodych artystów, konkursy, gry na konsoli, karaoke dla dzieci, malowanie buziek, przejazdy Maluchem z instruktorem, pokazy mody mam z dziećmi, warsztaty taneczne, zwiedzanie wozu strażackiego, lekcje tworzenia zwierząt i innych przedmiotów z balonów oraz nauka dzieci piosenki w języku angielskim.
Przez cały event dostępne będą pyszna wata cukrowa oraz popcorn dla najmłodszych klientów.

————
Informacje o firmie:
NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.
Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.
www.nova-park.pl