Edukacyjne warsztaty z programowania i robotyki

Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Lublin,

niedziela 20.09.2020 do sobota 31.10.2020

Półkolonie z Planetą Robotów – Gliwice lato 2019

Planeta Robotów prowadzi interaktywne warsztaty i eventy dla dzieci i młodzieży. Zgłębiamy tajniki robotyki i programowania, świetnie się przy tym bawiąc. Zapraszamy na warsztaty stacjonarne i online, które wprowadzą Was w niesamowity świat technologii!

Robotyka LEGO Mindstorms EV3 (6-12 lat)

Na zajęciach nauczysz się, jak przy pomocy blokowego języka programowania (opartego na LabVIEW G) wprawić maszyny w ruch. Wytłumaczymy, pomożemy ale przede wszystkim rozbudzimy Twoją kreatywność! Zbuduj z nami aerodynamiczne wyścigówki, mechaniczne zwierzaki czy roboty humanoidalne!

Minecraft: Education Edition (7-10 lat)

Zagraj w ulubioną grę i odkryj jej nowe możliwości! Dzięki nowym, edukacyjnym narzędziom nauczysz się programowania w języku Scratch, stworzysz własny SmartHome i zobaczysz, jak sterować Agentem za pomocą kodu. Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Programowanie C++ (12-16 lat)

Jesteś pasjonatem technologii? Przyjdź na kurs programowania C++ z Arduino Uno! Gwarantujemy, że zajęcia nie zniechęcą Cię nadmiarem teorii, lecz pozwolą rozwinąć Twoje zainteresowania. Z nami zaprogramujesz wyświetlacz LCD, nauczysz się pętli i zmiennych, stworzysz sterownik diod LED czy zaprogramujesz czujnik światła.

Na wszystkich warsztatach przestrzegamy obostrzeń sanitarnych zalecanych przez GIS i MEN.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
planetarobotow logo

Planeta Robotów

Planeta Robotów od 2013 roku daje wzór, jak powinny wyglądać dobre zajęcia z LEGO robotyki dla dzieci i młodzieży. Nasze warsztaty powstały z pasji do robotów i kreatywnej edukacji.

Podczas zajęć staramy się przekazać naukowego …

Więcej

Adres:

ul. Włoska 8
00-777 Warszawa


Kontakt:

731 471 482
waw@planetarobotow.pl
https://www.planetarobotow.pl
facebook