Edukacja artystyczna i zajęcia dodatkowe. Co wybrać?

Białołęcki Ośrodek Kultury mapa

poniedziałek 25.09.2023 do poniedziałek 02.10.2023

Edukacja artystyczna i zajęcia dodatkowe. Co wybrać?

Większość rodziców zastanawia się, jakie zajęcia dodatkowe wybrać dla swojego dziecka. Czy podążać za sugestiami i zainteresowaniami pociechy, za trendami czy też postawić na znane i lubiane, niezmienne i mocne pozycje jak balet, taniec współczesny, rysunek i malarstwo, ceramikę czy zajęcia teatralne.

Jeden z największych warszawskich ośrodków kultury – Białołęcki Ośrodek Kultury z siedzibą na Tarchominie oraz drugą placówką na dynamicznie rozwijającej się w ostatnich latach tzw. Zielonej Białołęce, łączy wszystko to, co potrzebne by sprostać oczekiwaniom rodziców, spełnić marzenia dzieci i zapewnić im rozwój artystyczny i co ważniejsze – świetną zabawę.

Edukacja artystyczna i zajęcia dodatkowe. Co wybrać?

W BOK nie brakuje zajęciowych hitów, jak akrobatyka, balet, rozmaite zajęcia taneczne i teatralne. W każdym sezonie pojawiają się interesujące nowości dla różnych grup wiekowych, jest rozwijająca dziecięce zmysły autorska SMYKO-MULTISENSORYKAÒ, MELOFRAJDA – wyjątkowe zajęcia umuzykalniające dla maluchów od 0 do 4 roku życia, a dla przedszkolaków – PALETA WYOBRAŹNI – zajęcia plastyczne stanowiące znakomite wprowadzenie do dalszych twórczych działań, MAŁE I DUŻE TEATRALNE PODRÓŻE z elementami logorytmiki, tańca i śpiewu oraz ogólnorozwojowy WARSZTAT MONTESSORI.

Edukacja artystyczna i zajęcia dodatkowe. Co wybrać?

Dzieciom wczesnoszkolnym BOK proponuje m.in. inspirującą AKADEMIĘ ODKRYWCÓW PRZYRODY, podczas której najmłodsi m.in. skonstruują własnego wilka, przygotują model grzyba, który będzie świecił w ciemności i zrobią dekoder chmur, a wszystko w duchu edukacji STEAM, uznającej prymat praktyki nad teorii. Gorącą tegoroczną propozycją jest RZEŹBA DLA DZIECI 5-13 lat, stawiająca na rozmaitość technik i tworzyw.

Edukacja artystyczna i zajęcia dodatkowe. Co wybrać?

W tym roku w ofercie Ośrodka znalazły się nietuzinkowe propozycje dla nastolatków – ZAWÓD: REPORTER, czyli warsztaty dziennikarskie dla młodzieży oraz ZAWÓD: SCENOGRAF – scenograficzno-kostiumograficzne zajęcia dla starszaków, oba wypełnione intrygującym programem i prowadzone przez praktyków w swoim zawodzie! Cieszą też inne – mniej typowe propozycje: międzypokoleniowe SzyjeMY BEZ TAJEMNIC – kurs szycia na maszynie oraz zajęcia SZYDEŁKOWANIA, na które zapisać mogą się zarówno dzieci jak i rodzice lub dziadkowie, JĘZYK JAPOŃSKI – kurs online oraz stacjonarny, SURWIWAL, WARSZTAT ANIMACJI FILMOWEJ, PROJEKTOWANIE MODY DLA DZIECI, WEST END MUSICAL GROUP, a dla dorosłych – ZDROWE CIAŁO, MEDYTACJA W RUCHU, SALSA SOLO.

Edukacja artystyczna i zajęcia dodatkowe. Co wybrać?

Nie brakuje gimnastyki umysłu – SZACHÓW oraz ciała – AKROBATYKI, a także niezmiennie pożądanych zajęć wokalnych (w zespole lub solo) i nauki gry na instrumentach – gitarze oraz pianinie.

Edukacja artystyczna i zajęcia dodatkowe. Co wybrać?

Jak rozpoznać odpowiednie zajęcia dla dziecka? Podpowiadamy: idź za głosem serca swoich podopiecznych i pozwól na rozwój tam, gdzie czują drzemiące w sobie pokłady energii! Nie wiesz co wybrać? Testuj i szukaj rozwiązania odpowiedniego dla Waszej rodziny. W BOK możesz wziąć udział w zajęciach próbnych! Na koniec – łącz wybrane zajęcia w bloki i twórz własną ścieżkę rozwoju.

Pełną ofertę zajęć BOK znajdziesz na bok.waw.pl/zajęcia

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi kasami – kasa@bok.waw.pl lub telefonicznie 22 300 48 00 wew. 1 lub 2.

fot. Bartek Syta

Edukacja artystyczna i zajęcia dodatkowe. Co wybrać?
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie