E-book: Jak bum cyk cyk! Zabawa uczy

środa 24.04.2019 do czwartek 30.05.2019

E-book: Jak bum cyk cyk! Zabawa uczy

Wiesz, że noworodek ma 86 MILIARDÓW neuronów? To komórki nerwowe, które jakimś cudem mieszczą się w tej małej główce. Każda taka komórka wyciąga swoje rączki i nóżki do innych, bo nie lubią żyć same. To stworki BAAAARDZO STADNE, bo potrafią połączyć się swoimi kończynkami z ponad 20 TYSIĄCAMI innych podobnych sobie stworków.

Właśnie ilość połączeń między tymi małymi stworkami świadczy o dobrym rozwoju, inteligencji itd. Sześciolatek może mieć takich połączeń nawet KWADRYLION. A kwadrylion to bardzo dużo. Dużo, dużo. Milion pomnożony przez milion… i jeszcze przez tysiąc. Aż tyle!

Od czego zależy ilość połączeń? W głównej mierze od tego, jak wyglądały nasze pierwsze lata życia. Jak się bawiłeś, czego doświadczałeś, jak spędzałeś czas. I właśnie dlatego, będąc tego świadomym, warto stwarzać JAK NAJLEPSZE warunki naszym dzieciom, by mogły w tych swoich małych głowach mnożyć miliony połączeń między stworkami zwanymi neuronami. Potem zwiększy to do maksimum ich szanse na przeżycie i sukces 

Po przeczytaniu e-booka zrozumiesz, dlaczego tak ważne są zróżnicowane zabawy – takie, które stymulują mózg dziecka wieloma bodźcami na raz. W dobie komputerów, tabletów i smartfonów to bardzo istotne. Niejednokrotnie kolorowa i hałaśliwa, ale jednocześnie płaska i pozbawiona wielobodźcowości powierzchnia ekranu nie da takiego rezultatu, jak zabawy (samodzielne i wspólne), które podrzucamy Ci w tym e-booku. Przeczytaj, baw i… ucz!

Co znajdziesz w e-booku?

– 80 stron poświęconych nauce przez zabawę.

– 28 zabaw dla dzieci w każdym wieku.

– Gotowe szablony – możesz je narysować samodzielnie albo wydrukować. Jak Ci wygodniej!

– Przejrzyste, nieskomplikowane instrukcje zabaw – nie martw się, że nie podołasz 🙂

– Materiały oparte zarówno na sprawdzonych metodach, które świetnie kształtują i rozwijają dzieci od lat, jak i najnowszych osiągnięciach psychologii dziecięcej.

Dla kogo?

Zarówno dla rodziców i opiekunów, jak i wychowawców przedszkolnych, wczesnoszkolnych oraz animatorów.

Po opłaceniu zamówienia otrzymasz: e-book w trzech formatach: pdf, epub i mobi oraz zestaw szablonów pomocniczych do druku.

http://fontes.com.pl/jakbumcykcyk

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fundacja ad fontes Gdańsk

Fundacja Ad Fontes

Fundacja Ad Fontes to źródło, z którego każdy może zaczerpnąć to, czego potrzebuje.

To miejsce gdzie odbywają się różnorodne szkolenia – mające na celu szeroko rozumiany rozwój. Miejsce, gdzie doświadczeni fachowcy z różnych dziedzin pomogą Ci … Więcej

Adres:

Gdańsk Al. Grunwaldzka 472, Olivia Business Centre, Olivia Four
wejście od strony patio, 2 piętro, siedziba: O4


Kontakt:

518 640 273
kontakt@fontes.com.pl
http://www.fontes.com
facebook

E-book: Jak bum cyk cyk! Zabawa uczy