Dżungla – spektakl online dla najnajów

Wrocławski Teatr Lalek mapa

sobota 23.05.2020

Dżungla WTL

Drodzy Widzowie,
z największą przyjemnością zapraszamy na kolejne RODZINNE SPOTKANIE Z WTL-em!

Tym razem udostępnimy Wam niezwykły spektakl dla najnajmłodszych (wiek 0.5-2.5 lat ) i bliskich im dorosłych – DŻUNGLĘ w reż. Alicji Morawskiej-Rubczak. Na spektakl zapraszamy w ramach obchodów Dnia Teatru Publicznego 2020, dlatego wyjątkowo udostępnimy go nie w niedzielę, a w SOBOTĘ – 23.05 O GODZ. 15:00.

W świętowaniu DNIA TEATRU PUBLICZNEGO bierzemy udział co roku. Tym razem zrobimy to wirtualnie, ale mamy nadzieję, że jak zawsze będziecie z nami! #CZEKAMY

SPEKTAKL BĘDZIE DOSTĘPNY BĘDZIE PRZEZ 24 GODZINY NA STRONIE:
HTTPS://WWW.TEATRLALEK.WROCLAW.PL/LIVE

DŻUNGLA | wiek 0.5-2.5 lat | reż. Alicja Morawska-Rubczak

Spektakl jest podróżą do świata natury – dzikich dźwięków, barw i opowieści snutych bez słów – otwierającego się na doświadczanie wszystkimi zmysłami.

Przedstawienie powstało z fascynacji bogactwem amazońskiej dżungli – obszaru najbardziej dziewiczego i zagrożonego jednocześnie, domu tysięcy gatunków owadów, zwierząt i roślin, w którym zachowane zostały naturalne, pierwotne więzi człowieka i natury. Twórcy spektaklu chcą podzielić się z widzami refleksją nad tą piękną relacją; poszukać wspólnie korzeni międzyludzkiej bliskości, opartej na rytmach, rytuałach codzienności i harmonii z otaczającym światem.

REŻYSERIA ALICJA MORAWSKA-RUBCZAK
SCENOGRAFIA: BARBARA MAŁECKA
MUZYKA: Wacław Zimple
OBSADA: Anna Bajer, Agata Cejba, Irmina Praszyńska
Data premiery: 7.04.2018 r.

!!! U W A G A NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE TEATR ONLINE / TEATR NA WYNOS ZNAJDZIECIE MATERIAŁY Z ZABAWAMI INSPIROWANYMI SPEKTAKLEM, A TAKŻE TEKST I NAGRANIE PIOSENKI PACHAMAMA – DO WSPÓLNEGO RODZINNEGO ŚPIEWANIA!

Nagrania prezentowane w ramach cyklu RODZINNE NIEDZIELE Z WTL-EM mają charakter roboczy i zostały dokonane w celach dokumentacyjnych. Nie były reżyserowane z myślą o prezentacji online, korzystamy z nich
np. podczas wznowień albo zastępstw. Niektóre z nich to rejestracje prób generalnych bez udziału widzów. Udostępniamy je wyłącznie ze względu na szczególne okoliczności. Nie zastąpią one wizyty w teatrze, ale mogą być świetną okazją do zajrzenia w teatralne kulisy.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek ma w swoim repertuarze adaptacje utworów z kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej (m.in. powieści Astrid Lindgren i Tove Jansson) oraz najpopularniejszych baśni. Gra jednak nie tylko klasykę. Ostatnie premiery to w większości …

Więcej

Adres:

pl. Teatralny 4
50-051 Wrocław


Kontakt:

71 335 49 01
sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl
http://www.teatrlalek.wroclaw.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatr