Dziki Zachód dla każdego! – zajęcia sportowe dla dzieci

Krakowska 10 w Poczesnej

sobota 15.09.2018

bezpłatne

Dziki Zachód dla każdego! – zajęcia sportowe dla dzieci

Rok szkolny rozpoczynamy w westernowym stylu! 15 września mali goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna mogą liczyć na moc zabawy i zdrowego wysiłku, a wszystko to dzięki konnym wyścigom i zmaganiach z lassem i łukiem. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Już wkrótce na małych gości Centrum Handlowego Auchan Poczesna czeka nie lada wyzwanie. 15 września maluchy przeniosą się na Dziki Zachód, gdzie zmierzą się w wyścigach konnych i grach zręcznościowych z użyciem lassa czy łuku. Atrakcje będą przeznaczone zarówno dla fanów westernów, jak i zdrowego wysiłku fizycznego.

Na dzieci czekają mechaniczne koniki – w pasażu galerii, na specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami, będzie można rywalizować podczas wyścigów. Maluchy zmierzą się również w konkursie zręcznościowym w łapaniu gumowego konika na lasso. Na śmiałków czeka również wyspa z łukami i tarczami, najlepsi strzelcy zostaną nagrodzeni upominkami. Będzie się działo!
Atrakcje sportowe odbędą się 15 września w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:sportowowarsztaty

Zobacz także