Dzika Fizyka – spektakl

Teatr Współczesny, Starowiślna 21 IIp. mapa

niedziela 11.06.2023

Dzika Fizyka - spektakl

Zapraszamy dzieci do odwiedzenia laboratorium Marii Skłodowskiej- Curie! Podczas wesołej i zwariowanej lekcji, polska noblistka wraz ze swoim mężem- Piotrem Curie, przybliży najmłodszym wspaniały świat fizyki i chemii. Chemia i fizyka są we… wszystkim, co nas otacza! Możemy je spotkać w domu, na spacerze, w górach i nad morzem. Są w wiejącym wietrze, w kolorach kwiatów, padającym deszczu, czy jadącym rowerze. Nasza para naukowców bardzo lubi o tym opowiadać (czasem też śpiewać) i przeprowadzać różne eksperymenty, którymi udaje się im opisywać otaczający nas świat.

„Dzika fizyka” to wesoła strona nauki, dostosowana do najmłodszych tak, by zachęcić ich poznawania tego co dookoła.

Forma spektaklu jest barwna i przystępna tak, by jak najlepiej trafić do naszych pociech. Całość okraszona jest sporą dawką humoru i zabawy.

Kto wie, może wśród małych gości Marii Skłodowskiej- Curie, znajdą się przyszli naukowcy, którzy tak jak ona podbiją świat swoimi odkryciami!

Spektakl dla dzieci od 6 lat.

ndz. 11.06 godz. 11:00, 13:00
kup bilet: http://repertuar.teatrkrakow.pl/?show=czerwiec

UWAGA! Konkurs zakończony!

Mamy dla naszych czytelników dwa podwójne zaproszenia (rodzic + dziecko) na ten spektakl w dniu 11 czerwca (niedziela) – jedno na godzinę 11 i  jedno na godzinę 13.00!

Na wybrane adres e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.
Powodzenia!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dzika Fizyka – spektakl

Teatr Współczesny

Teatr Współczesny w Krakowie to teatr prywatny, którego założycielem jest Bartosz Jarzymowski, aktor, reżyser, dyrektor Teatru. Korzystając ze zdobyczy najnowszej techniki, jak i z bogatej tradycji teatru europejskiego, tworzymy kameralne przedstawienia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. …

Więcej

Adres:

Starowiślna 21, Kraków

Kontakt:

602 359 078
organizacja@teatrkrakow.pl
http://teatrkrakow.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:pokazyteatr