Dziennik łowcy przygód Extremalne Borneo w księgarniach

poniedziałek 29.05.2017 do piątek 16.06.2017

Dziennik łowcy przygód Szymon Radzimierski

Nowe, rozszerzone wydanie niezwykłego „Dziennika Łowcy Przygód” zawierające „megabonus” – relację Szymona z jego szkolnych perypetii, wzbogaconą wspomnieniami z innych wypraw oraz unikatowy „wywiad z lokalsem” – rozmowę z mieszkańcem Indonezji, „chłopcem z Banjarmasin”.

Szymon zabiera czytelników na dzikie i tropikalne Borneo. Zaprasza na survival przez dżunglę, tropienie orangutanów, wyprawę do miast na wodzie lub kopalni diamentów. Jeśli kochasz przygody, dołącz do ekipy Szymona!

Poznasz nosacze, dzioborożce, krokodyle i węże, odwiedzisz pływające miasta i kopalnie diamentów. Dowiesz się, jak powstaje maczeta i jak się z nią obchodzić, gdzie rośnie cynamon i skąd bierze się kauczuk. Szymon nauczy Cię indonezyjskiego łamańca językowego – ciekawe, czy będziesz umiał go powtórzyć.

Myślisz, że to koniec opowieści? Nie!!! Podróżnik zdradzi Ci jeszcze, czy morze potrafi świecić, gdzie snorklować z wieeelkimi żółwiami i co robią jednodniowe żółwiowe „pisklaki”. Popływacie z oooogromnymi diabłami morskimi o paszczy większej od Twojej głowy oraz w lagunie nieparzących meduz.  A zatem, w drogę!

AUTOR
Młody podróżnik i bloger, łowca przygód. Miłośnik hardcorowych wypraw i egzotycznych zwierząt. Uwielbia ekstremalne warunki, doskonale czuje się w trakcie trekkingu przez dżunglę na Borneo, wspinaczki na czynny wulkan w Etiopii czy w trakcie pływania z ogromnymi mantami i rekinami wielorybimi. Od ósmego roku życia prowadzi dwujęzycznego bloga podróżniczego planetKIWI.pl Pisze po angielsku i po polsku.

Dziennik łowcy przygód. Extremalne Borneo
Szymon Radzimierski
Premiera: 24 maja 2017r.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę Wydawnictwa Burda

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie