Dzień Zdrowia w NoVa Park

NoVa Park mapa

sobota 20.11.2021

Dzień Zdrowia w NoVa Park

W sobotę 20 listopada w godzinach 12.00-18.00 w NoVa Park odbędzie się akcja prozdrowotna „Trendy zdrowia”. Podczas wydarzenia mieszkańcy Gorzowa i okolic będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji dietetycznych i trenera personalnego oraz poznać tajniki gotowania z Dawidem Szkudlarkiem – zwycięzcą 6. edycji programu „Top Chef”. Wydarzeniu będzie towarzyszyć konkurs na Facebooku z nagrodami w postaci diety pudełkowej od cateringu dietetycznego NaturalBox.

Zadbaj o swoje zdrowie i odporność, tak ważne w sezonie jesienno-zimowym! W sobotę 20 listopada przyjdź do NoVa Park i odkryj trendy zdrowia! Dowiedz się, jak dbać o siebie i swoją formę fizyczną, a także zdrowo się odżywiać!

Wydarzenie zaczynamy „z przytupem”, czyli od gotowania na żywo w wykonaniu Dawida Szkudlarka –  zwycięzcy 6. edycji „Top Chef”, który specjalnie dla klientów NoVa Park przygotuje zdrowe przysmaki i pokaże, jak w prosty sposób komponować odpowiednie menu dla całej rodziny! Na uczestników akcji będą również czekać trenerzy personalni z Fabryki Formy, którzy będą udzielać bezpłatnych konsultacji dotyczących sprawności fizycznej (w tym pomiary składu ciała), treningów personalnych oraz informacji o zajęciach grupowych i indywidualnych organizowanych przez klub.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych! W programie malowanie buziek, warsztaty plastyczne i brokatowe tatuaże. Na najbardziej aktywnych uczestników zabawy czekają upominki!

Uzupełnieniem wydarzenia będzie konkurs na Facebooku, który odbędzie się w dniach 18-21 listopada. Do zdobycia będą diety pudełkowe od NaturalBox.

„Akcja prozdrowotna w NoVa Park! Wspólnie z NaturalBox i Fabryką Formy będziemy zachęcać mieszkańców Gorzowa i okolic do troski o zdrowie własne i swoich najbliższych. Zapraszamy na wydarzenie do NoVa Park, podczas którego będzie można posłuchać, jak w prosty sposób wdrożyć zdrowe nawyki w życie. Czekają konsultacje z ekspertami dotyczące odpowiedniej diety oraz dbania o swoją sprawność fizyczną! Całość uprzyjemni gotowanie na żywo w wykonaniu Dawida Szkudlarka!”– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Organizatorem akcji jest NoVa Park i NaturalBox, a partnerem wydarzenia Fabryka Formy.

Wydarzenie odbywa się na poziomie 0 (przy windzie panoramicznej), przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:zdrowie