Dzień zakochanych i całych rodzin w NoVa Park

NoVa Park, Gorzów Wielkopolski mapa

piątek 14.02.2020 do sobota 15.02.2020

Dzień zakochanych i całych rodzin w NoVa Park

Walentynki w NoVa Park trwają aż dwa dni! W dniach 14-15 lutego NoVa Park organizuje ciekawą akcję, aby uczcić nie tylko dzień zakochanych, ale również święto wszystkich osób, o których myślimy z czułością. Pamiątką z tego niezwykłego wydarzenia będą zdjęcia pełne miłości, do których będzie można zapozować na tle walentynkowych dekoracji. W programie V Międzynarodowego Festiwalu Balonów zaplanowano także balonowe animacje dla dzieci z nagrodami oraz pozdrowienia od baloniarzy z całego świata!

NoVa Park już po raz piąty gości w swoich progach Międzynarodowy Festiwal Balonów, który co roku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Gorzowa i przyciąga szeroką publiczność do NoVa Park. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w walentynkowym klimacie. Z okazji wielkiego święta miłości NoVa Park przygotowało specjalny prezent dla swoich klientów – walentynkową strefę, w której zarówno zakochani, jak również całe rodziny i przyjaciele będą mogli zapozować do zdjęcia na tle balonowej dekoracji. Wykonane zdjęcia zostaną od razu bezpłatnie wydrukowane i wręczone uczestnikom akcji w prezencie.

W dniach 14-15 lutego NoVa Park zaplanowało również atrakcje dla swoich najmłodszych klientów. Na dzieci czekają balonowe animacje, pluszowe upominki oraz pokazy skręcania balonów. Uczestnicy zabawy będą mogli również poznać artystów balonowych z Polski i ze świata, o których informacje zostaną wyeksponowane na specjalnych sztalugach.

„Międzynarodowy Festiwal Balonów ponownie w NoVa Park! Tym razem balonowe królestwo zagości w NoVa Park przy okazji wspólnego świętowania dnia zakochanych i całych rodzin! Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy stanowisko, gdzie będzie można uchwycić Waszą miłość w walentynkowym kadrze. Nie zabraknie także zabaw dla najmłodszych z balonami w roli głównej zwieńczonych wręczaniem pluszowych upominków! Zapraszamy do wspólnego świętowania do NoVa Park!” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w V Międzynarodowym Festiwalu Balonów w NoVa Park jest bezpłatny. Akcja odbywa się 14 lutego w godzinach 14.00-19.00 oraz 15 lutego w godzinach 12.00-19.00.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:Walentynki

Zobacz także