Weleda
Weleda Baby

Dzień Seniora w Galerii Bemowo, czyli jesienna uczta dla klientów 55+!

Galeria Bemowo
🗺 mapa
📅 sobota 18.11.2023
Dzień Seniora w Galerii Bemowo, czyli jesienna uczta dla klientów 55+!
W sobotę 18 listopada 2023 roku Galeria Bemowo stanie się miejscem pełnym inspiracji i energii dla osób w wieku 55+. W godzinach 11.00-18.00, zapraszamy wszystkich seniorów w niezapomnianą podróż po świecie kreatywności, bezpieczeństwa i zdrowia.

Z okazji Dnia Seniora Galeria Bemowo przygotowała moc atrakcji dla swoich klientów w wieku 55+. Na uczestników wydarzenia czekają twórcze warsztaty malowania doniczek. Będzie to czas, aby dać upust swojej kreatywności i poczuć radość tworzenia. Wszyscy, którzy wezmą udział w zajęciach, otrzymają specjalny upominek: zestaw herbatek lub ziółek. To prezent, który dodatkowo umili jesienne chwile.

Dzień Seniora w Galerii Bemowo to również okazja do zdobycia praktycznej wiedzy. Zachęcamy do skorzystanie z porad specjalistów i personelu medycznego odnośnie dbania o zdrowe serce i dobre samopoczucie. Dostępni na miejscu medycy sprawdzą poziom cukru i ciśnienia, podpowiedzą jaką dietę wybrać i jak utrzymać zdrowy styl życia po 55-tce. W programie także edukacja w zakresie profilaktyki zdrowotnej i rozpoznawania udaru.

Do dyspozycji seniorów będzie także policjant z Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Warszawa Bemowo, który opowie o bezpieczeństwie w sieci – temacie niezwykle ważnym i aktualnym. Nasz ekspert od cyberbezpieczeństwa przedstawi skuteczne metody ochrony przed oszustami.

Dzień Seniora w Galerii Bemowo to idealna okazja, aby spotkać się, porozmawiać i miło spędzić czas w towarzystwie innych. A to wszystko przy wspólnym stole z darmową kawą. Dzień Seniora to nie tylko nauka i twórczość, ale także chwile relaksu i wyciszenia. To wydarzenie, które łączy pokolenia i pokazuje, jak ważne są wspólne momenty i dbanie o siebie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

248 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent