Dzień Rodzinny w Bonie

📅 niedziela 04.06.2017
Wstęp bezpłatny
warsztaty z okazji Dnia Rodzinnego w Bonie
Z okazji Dnia Dziecka w najbliższą niedzielę organizujemy Dzień Rodzinny w Bonie, w ramach którego odbędą się u nas 3 rodzaje warsztatów dla dzieci w różnym wieku:

Godz. 11:00:
Warsztaty z ilustratorką: Aleksandrą Kucharską-Cybuch
Tematem warsztatów będą postaci z baśni H. Ch. Andersena. W ruch pójdą kredki, farby, nożyczki i kolorowe papiery, z których dzieci będą tworzyć obrazki – swoje wyobrażenia baśniowych postaci: Calineczki, Brzydkiego Kaczątka i innych.
Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Fundacji Miasto Literatury pt. „Krakowskie księgarnie na medal 2. edycja”.
Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Godz. 13:00:
Warsztaty z książką „Pan Brumm na Hula-Hula” Daniela Nappa
Warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 4–6 lat, w programie których znajdzie się m.in. tworzenie latawca.
Dla uczestników warsztatów przewidziana jest 15% zniżka na całą serię Pana Brumma.
Warsztaty poprowadzą doświadczone w pracy z dziećmi artystki, absolwentki ASP oraz studium pedagogicznego: Katarzyna Bochenek-Igielska oraz Barbara Malawska.

Godz. 15:00:
Warsztaty z książką „Krwawy Pierścień” Gerda Ruebenstrunka
Spotkanie kierowane jest do dzieci powyżej 8. roku życia, ale do zabawy zapraszamy również młodsze dzieci w towarzystwie rodziców. Głównym punktem programu będzie gra, której celem jest odnalezienie na podstawie różnych wskazówek, zagadek i rebusów – Krwawego Pierścienia, dobrze ukrytego na terenie księgarni. Zwycięzca otrzyma książkę „Krwawy pierścień”. Grze towarzyszyć będzie lektura fragmentów.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne!
Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o zapisy: ksiegarnia@bonamedia.pl, 12 430 52 22

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!