Dzień Rodzinny: Coś się poruszyło! – nocowanie w Muzeum

Muzeum Miasta Gdyni
📅 sobota 17.06.2023
Dzień Rodzinny: Coś się poruszyło! – nocowanie w Muzeum
Prowadząc warsztaty rodzinne w Muzeum Miasta Gdyni często słyszymy pytania: „Czy mogę poprosić o ołówek?”, „Którędy do łazienki?” i „Kiedy w końcu znowu odbędzie się Nocowanie w Muzeum?”. Odpowiadamy wtedy „Oczywiście”, „Schodami w dół i po lewej” i „Już 17 czerwca o 20:00”.

Wszystkie rodziny z dziećmi w wieku od 6 do 12 lat: spakujcie swoje namioty i karimaty, rozbijemy się pośrodku muzealnego foyer!

Ale nie myślcie sobie, że do rana będziemy tylko spać – co to to nie! W Muzeum dzieją się ostatnio podejrzane rzeczy: zaczęły znikać różne przedmioty, a świadkowie mówią, że ma-ją wrażenie, że coś na wystawie się porusza… Koniecznie trzeba to sprawdzić!

Nocowanie i warsztaty odbywają się w ramach cyklu „Dzień Rodzinny” i towarzyszą wy-stawie „MY O RZECZACH \ RZECZY O NAS”

Liczba miejsc ograniczona! Bezpłatne wejściówki są dostępne w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie bilety.muzeumgdynia.pl.

Wszelkie pytania dotyczące nocowania można kierować do koordynatorki „Dnia Rodzinnego” Olgi Lewandowskiej: o.lewandowska@muzeumgdynia.pl.